Shadows: Awakening


81%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Shadows: Awakening v porovnání s podobnými hrami? Shadows: Awakening byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7,5/10
Gaming professors
19. 4. 2021
Shadows: Awakening vás rozhodně nadchne a vtáhne do hry díky své zábavné hratelnosti. Za více než dvacet hodin zábavy si užijete živý otevřený svět plný tajemna, příšer, legend, výzev, hádanek a pokladů. Pokud překousnete zmiňované nedostatky, můžu vám titul velmi ráda doporučit. Trochu zamrzí, že hra od slovenského vývojáře postrádá českou/slovenskou lokalizaci.

7/10
Doupě
3. 10. 2018
I tak je ovšem Shadows: Awakening kvalitním herním zážitkem, který hráčům připraví dlouhé hodiny poctivé zábavy po vzoru legendárního Diabla. Pokud dokážete překousnout absenci české/slovenské lokalizace, trošku více dialogů a dlouhé loadingy, rozhodně neváhejte. Naši východní sousedé z Games Farm totiž odvedli opravdu dobrou práci.

80%
Czechgamer.com
18. 9. 2018
Solidní RPG, snažící se vnést do žánru trochu svěžího vánku. Zajímavé mechaniky zaručí, že se u hry budete bavit několik desítek hodin.

5/5
GameSite.sk
14. 9. 2018
Spoločnosť Games Farm týmto titulom definitívne potvrdila, že na poli RPG hier nemá na Slovensku konkurenciu. Tešíme sa na ďalšie hry zo sveta Heretic Kingdoms.

DEENCS