Scarlet Nexus


79%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox
xbox-one
ps4
ps5

Podobné hry

Jak si vede hra Scarlet Nexus v porovnání s podobnými hrami? Scarlet Nexus byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

80%
Czechgamer.com
24. 7. 2021
Psychokinetická akčná jazda

85%
Bonusweb
18. 7. 2021
Sci-fi subžánr kyberpunk je ve světě videoher stálicí, jejíž popularita nadále roste. Novinka Scarlet Nexus k jeho zpracování přistupuje hodně osobitě. Proto i kvůli mnoha dalším pozitivním důvodům byste toto akční JRPG s pár chybami neměli minout.

8,5/10
Gaming professors
9. 7. 2021
Scarlet Nexus i přes pár menších nedostatků je skvělou brain punkovou hrou, která má vše, co vás donutí slintat blahem – dechberoucí grafickou stránku, vymazlený soubojový systém se spoustou efektů, rozmanité lokace plné úžasných detailů, dokonale napasovaný soundtrack, procítěný dabing, a hlavně skvěle napsaný a odvyprávěný příběh. Styl anime tomu naprosto sedí, postavy jsou zajímavé, cutscény akční...

7,5/10
Sector.sk
5. 7. 2021
Takže Namco Bandai sa vydáva trošku iným smerom a popri klasickej sérii Tales či adaptácii manga seriálov má novú značku. Nie je vôbec márna, dá sa na nej ďalej stavať a minimálne prvá polovica vás zaujme solídnym námetom, dejom i prísľubom. A chytľavý súbojový systém s extra možnosťami sa tiež ukazuje ako kvalitný a neodoláte ani jednej misii. Nie je to špička žánru, ale na štart potenciálnej série...

6/10
Doupě
4. 7. 2021
Ačkoli má Scarlet Nexus návykovou hratelnost, ve hře brzy nastane stereotyp. A jakmile kouzlo prvních pár hodin padne, uvědomíte si, že hra nad konkurencí v ničem nevyniká. Snad jen ve znovuhratelnosti díky dvěma značně odlišným postavám.

9/10
Respawnpoint
1. 7. 2021
SCARLET NEXUS mě velice mile překvapilo. Jde o první anime hru, která mě doslova pohltila a věřím, že to dokáže i u většiny z vás. Hra je skvostem ve svém žánru s jen několika drobnými skvrnkami na svém povrchu. S pohlcujícím příběhem, skvěle napsanými charaktery, úchvatným vizuálem a chytlavou hratelností není vlastně nad čím váhat. Tento svět rozhodně stojí nejen za prozkoumání, ale i váš čas.

8/10
IndianTV
25. 6. 2021
Scarlet Nexus je dokonalá hra prvních 8-9 hodin, poté nenabízí nic nového a stává se repetitivní. Také dává velký důraz na příběh a připomíná spíš interaktivní anime než vyloženě akční hru. Přesto vše je to titul, co stojí za to si zahrát.

ENPLCS