Lost Ember


86%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Lost Ember v porovnání s podobnými hrami? Lost Ember byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
Gaming professors
15. 5. 2021
Lost Ember sice nijak zvlášť neexceluje na poli zábavné a strhující hratelnosti, ale jeho úžasný příběh a okouzlující svět vás okamžitě vtáhnou. Budete chtít vědět víc, odhalovat nové vzpomínky a poskládat celý děj dohromady, abyste byli odměněni srdcervoucím finálem, kdy vaše oči nezůstanou suché. Téma docílení posmrtného života je pojato jednoduchým, ale fascinujícím způsobem na pozadí až pohádkového...

8/10
XboxWeb.cz
5. 12. 2019
O zvířatech a lidech. Prvotina studia Mooneye má vše potřebné, aby tvůrcům otevřela dveře do vyšší ligy. Mytologický nádech s tragickou zápletkou, sympatické hrdiny a dobře zvládnuté herní prvky. Svět Lost Ember není dokonalý a jsou místa, kde se ho snaží přemoc prázdnota. Včas však přiběhne něco chlupatého, aby vás opět vtáhlo na tu správnou cestu. Hře tak škodí jen chyby, které ač nejsou fatální,...

9/10
Zing
4. 12. 2019
Okouzlující příběh, jenž je zasazen do takřka pohádkových kulis, dojímá, fascinuje a především baví, čemuž přispívá i velmi podařená mechanika převtělování. Udělení absolutní známky brání pouze v jistých případech kostrbaté ovládání a nějaký ten všetečný technický prohřešek.

9/10
Tiscali Games
4. 12. 2019
Čarokrásné melancholické putování kouzelným světem, v němž se rozplétá osobní ztráta, zločin a trest, pozorování proměny velkolepé civilizace na pouhou vzpomínku. A vůbec nevadí, že samotného hraní je v Lost Ember poskrovnu.

7,8/10
Centrum Her
3. 12. 2019
Nepamätám si ktorá hra na mňa naposledy zapôsobila tak príjemným relaxačným dojmom ako tomu bolo v tomto prípade. Ak ste ochotní malému nezávislému štúdiu odpustiť zopár drobných chýb, určite si dokážete atmosféru Lost Ember vychutnať rovnako ako ja.

DECS