FAR: Lone Sails


75%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra FAR: Lone Sails v porovnání s podobnými hrami? FAR: Lone Sails byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
GamePark
13. 5. 2019
Ovládněte originální pojízdné vozidlo s jediným cílem – směřovat za každou cenu vpřed a ničím se nenechat zastavit. To je náplní zhruba rok starého titulu Far: Lone Sails, který se v dubnu 2019 z PC přesunul také na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Záměr recenze je zřejmý – chceme jasnou odpověď na otázku, zda tahle hra stojí za drahocenný čas jakéhokoliv hráče. Právě takovou otázku si nyní pokládají...

7/10
XboxWeb.cz
5. 4. 2019
Další němá variace na nízkorozpočtové výpravné hry s logickým nádechem. Lone Sails nemají příběhovou sílu Inside a v herních mechanikách si dost protiřečí. To ale neznamená, že nedokáží na svém plácku zabavit. Drobná postavička a její kovový mastodont jsou tichými vypravěči z decimovaného světa, kde žádná překážka není dostatečně velká. Chcete se hnát dopředu za další bariérou, chcete znát co nejvíc...

8/10
Tiscali Games
6. 8. 2018
Pár doušků poctivé, líbezné samoty pro ty, kteří letos loví levné letenky tak maximálně do pohodlného křesla u monitoru. Nádherné steampunkové vizuální a zvukové zpracování v jednoduché hratelnosti i pro ty ostatní.

4/5
Hrej.cz
31. 5. 2018
Krásná a melancholická, taková je 2D adventura Far: Lone Sails. Minimalistické zpracování hru vůbec neomezuje, naopak z ní dělá meditativní zážitek plný emocí a zážitků.

ENDECS