The Walking Dead: Season 2


78%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra The Walking Dead: Season 2 v porovnání s podobnými hrami? The Walking Dead: Season 2 byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

80%
Bonusweb
11. 9. 2014
Právě skončená sezona nejoblíbenějšího herního seriálu nepřinesla nic nového, milovníci kvalitních příběhů ale přesto budou opět nadšeni.

8/10
Tiscali Games
27. 8. 2014
Nejdelší epizoda druhé série The Walking Dead je zároveň epizoda nejlepší. Důstojně završuje dosavadní příběh a rovnou připravuje půdu pro třetí sérii.

8/10
Tiscali Games
25. 7. 2014
Hlavním problémem 4. epizody je fakt, že vychází s takovým zpožděním a než se člověk zase rozkouká, má půlku za sebou. Každopádně jde o dosud nejnapínavější část druhé série The Walking Dead. Dejte sem to finále!

8/10
Tiscali Games
15. 5. 2014
Třetí epizoda dělá z hráče jen bezmocně přihlížejícího diváka, ale za ty nervy drásající momenty to stojí. Je lineární, nesmlouvavě drsná a obecně výborná.

8/10
Tiscali Games
6. 3. 2014
Akčnější, bohatší, ale hlavně napínavější než první epizoda. The Walking Dead je ve skvělé formě. House Divided je navíc jednou z těch epizod, při jejichž hraní máte dojem, že vaše rozhodnutí mají skutečně váhu. Jen kdyby zdejší postavy dostaly více rozumu…

7/10
Tiscali Games
27. 12. 2013
Druhá sezóna začala pozvolně a už z podstaty věci se jí nedaří opakovat poprask, který The Walking Dead způsobila loni. Malá Clementine v hlavní roli je příslibem svěžího zážitku, ale jinak jde o to samé, co minule, a na povrch se derou staré známé problémy. To nejdůležitější každopádně zůstává – skvělý příběh.

DECS