The Walking Dead: Michonne


66%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
ps3
ps vita

Recenze

5/10
Tiscali Games
29. 4. 2016
The Walking Dead: Michonne lze doporučit jen nejzarputilejším fanouškům Živých mrtvých, kterým nebude vadit, že tenhle zombík byl už mockrát přežvýkán a smrdí hůř než kdy předtím. Všichni ostatní nechť radši počkají na plnohodnotnou třetí řadu, která (snad) vyleští pošramocenou reputaci série.

65%
Czechgamer.com
27. 4. 2016
The Walking Dead: Michonne je nakoniec obstojná výplň medzi plnohodnotnou druhou a treťou sériou. Nič viac, nič menej. Telltale už v minulosti vyprodukovali aj lepšie kúsky a snáď blížiacim sa Batmanom dokážu, že ešte nepatria do starého železa.

5/10
Tiscali Games
9. 4. 2016
Po stále ještě dobré úvodní epizodě jsme se od tvůrců dočkali nemastného neslaného pokračování. Je klišovitější, technicky zpackanější a (naštěstí?) kratší. Pokud se má z The Walking Dead: Michonne stát povedená adventurní jednohubka, bude muset v závěrečné třetí epizodě hodně přidat.

9/10
XboxWeb.cz
31. 3. 2016
Hratelnostně pořád tupá hra přecházející spíš do interaktivního filmu. Příběhově tak perfektní, že hodnocení je prostě logicky ještě o stupeň lepší. Nedivte se, hrajte.

69%
GamePark
15. 3. 2016
Pokud patříte mezi fanoušky The Walking Dead série nebo vás prostě jen baví obdobný žánr her, jako třeba Life is Strange nebo Until Dawn, pak zcela jistě zpozorněte! Je to totiž jen pár dní, co na naše monitory dorazil ještě horký přírůstek do série The Walking Dead, tentokrát s podtitulem Michonne. Znalci už jsou jistě doma a moc dobře vědí, že zatímco v prvních dvou sériích se tak nějak vše točilo...

6/10
Tiscali Games
26. 2. 2016
Krvavější, lineárnější, ale jinak vlastně úplně stejná hra jako minule. Pokud se vám drsné lidské příběhy ze zombie apokalyps ještě nepřejedly, The Walking Dead: Michonne si užijete, protože nabízí osvědčenou kvalitu od Telltale. V opačném případě není důvod na téhle hodinové zastávce vystupovat.

8/10
XboxWeb.cz
25. 2. 2016
Klasická další epizodická jednohubka od Telltale se zajímavým a poutavým příběhem i hlavní postavou opětovně ve skvělém podání. Pád hratelnosti nás už ani nevzrušuje, takže aspoň kvitujeme dobré ozvučení, polepšení grafiky a dabing hlavní postavy. První epizoda znovu za nízkou cenu, a tak je jen na vás, jestli si radši dáte pizzu, anebo si koupíte The Walking Dead: Michonne, což ovšem záleží jestli...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře