Guardians of the Galaxy


52%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: android
ps4
windows
xbox-one
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra Guardians of the Galaxy v porovnání s podobnými hrami? Guardians of the Galaxy byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

5/10
Tiscali Games
28. 11. 2017
V první polovině hloupá a ošklivá, v druhé polovině už přeci jen důstojná a uspokojivá. Taková je pátá epizoda Strážců Galaxie, která zakončuje jinak vesměs průměrné dobrodružství. Skalní fanoušci Guardianů se zde najdou, všichni ostatní nechť raději sáhnou po původním komiksu nebo filmu.

6/10
Zing
9. 11. 2017
Solidní epizodická série, která je vhodná hlavně pro příznivce komedií a pro fanoušky komiksové nebo filmové předlohy. Nad celou hrou se však vznáší stín nevyužitého potenciálu a příliš povědomých nedostatků.

4/10
Tiscali Games
5. 11. 2017
Obsahově dosud nejzdařilejší epizoda, která by si normálně vysloužila pěknou šestku. Ale když ji kvůli zásadnímu bugu v PC verzi na mnoha konfiguracích ani nelze dohrát…

5/10
Tiscali Games
1. 9. 2017
Obsahově dosud nejlepší epizodě podkopává nohy nezvládnuté technické zpracování. Telltale by se už konečně měli chytit za nos a svůj letitý engine vyhodit z okna.

5/10
Tiscali Games
21. 6. 2017
Strážci Galaxie v herním podání nadále zůstávají slabým odvarem své předlohy, který potěší asi jen nejoddanější fanoušky komiksů a filmů. Není to vysloveně zlé, ale Telltale rozhodně mají na víc. Do konce série to každopádně ještě mohou zlepšit.

6/10
Tiscali Games
28. 4. 2017
Standardní adventura od Telltale, nyní ve veselých kulisách Strážců Galaxie. Fanoušci Star-Lorda a spol. najdou v první epizodě solidně rozjetý příběh, všichni ostatní prozatím udělají lépe, když sáhnou po Tales from the Borderlands.

ENCS