The Wolf Among Us: Episode 2


67%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra The Wolf Among Us: Episode 2 v porovnání s podobnými hrami? The Wolf Among Us: Episode 2 byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

70%
GamePark
23. 2. 2014
Napadlo vás někdy, jak by to dopadlo, kdyby pohádkové bytosti žily v dnešním moderním světě? Jeden ze scénářů, jak by to mohlo vypadat, vám poskytne hra The Wolf Among Us od studia Telltale Games. Nečekejte ovšem žádnou verzi pro malé děti. Připravte se, že zjistíte, jak to dopadne, když se vlk setká s dřevorubcem, co mu kdysi vyplnil břicho kameny a hodil ho na dno řeky. Nebo uvidíte prsa malé mořské...

3/5
Hrej.cz
12. 2. 2014
Na hodně solidním technickém základě se tentokráte autorům nepodařilo úplně naplnit očekávání a druhá epizoda za parádním začátkem značně zaostává. Je o dost kratší, zapomíná klást důraz na zajímavý herní svět a až příliš zabředává do dialogů a voleb.

7/10
Tiscali Games
11. 2. 2014
Pohádkový New York pro dospělé je nadále kouzelný a stále jde o výbornou noir detektivku, která vás nenechá chladnými. Se samotnou náplní je to ale nyní slabší než minule a dlouhé čekání také nepomohlo.

DECS