Tales from the Borderlands


82%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
android
ps4
windows
ps3
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra Tales from the Borderlands v porovnání s podobnými hrami? Tales from the Borderlands byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

85%
Czechgamer.com
3. 2. 2016
Tales from the Borderlands sa vydarili. Nie je to úplná špička v rámci interaktívnych filmov, ale kompletných 5 epizód dokáže solídne zabaviť na približne 12 hodín. Že som z deja veľa neprezradil? Ponorte sa do neho sami, naozaj stojí za to.

8/10
Tiscali Games
26. 10. 2015
Poslední epizoda Tales from the Borderlands dělá přesně to, co by poslední epizody dělat měly. Uspokojivě odpovídá na otázky, které jste si kladli již od spuštění epizody první, a nabízí jedny z nejpamětihodnějších momentů v celé sérii. Zkrátka výborná koncovka, která vás rozesměje i dojme. Hlavně teda rozesměje.

7/10
Tiscali Games
21. 8. 2015
Escape Plan Bravo opět dokáže od srdce rozesmát, ale v porovnání s předchozími epizodami jde přeci jen o slabší, rozvláčnější a technicky nedotaženější kousek. Každopádně vše nasvědčuje tomu, že příště náš čeká velké finále!

7/10
Tiscali Games
1. 7. 2015
Třetí epizoda opět baví, přesto série Tales from the Borderlands začíná ve své polovině mírně ztrácet dech - minule to byla větší sranda. Je každopádně obdivuhodné, jak moc velký vliv má na vývoj děje vaše rozhodnutí z konce druhé epizody. Telltale tyto věci většinou šidí, ale nyní šli tvůrci do sebe a příběh se doopravdy větví.

8/10
Tiscali Games
20. 3. 2015
Nehorázné čekání stálo za to! Ačkoli je druhá epizoda o dost kratší než první, udržuje si spád, humor a náramně baví od začátku do konce. Historky z Borderlands mají našlápnuto k velkému úspěchu... až vyjde celá první řada.

5/5
Doupě
30. 12. 2014
Na první epizodu jsem se těšil a je to takový protiklad velmi vážného a temného The Walking Dead. Hra je vtipná, plná humoru, nadsázek a skvělých postav. Tak Telltale, už abyste servírovali další díl!

90%
GamePark
30. 12. 2014
První díl, nesoucí název Zer0 Sum, je velice slibným začátkem pro novou sérii. Je pravda, že nevyrovnanost mezi jednotlivými epizodami byla ve všech předchozích počinech od tvůrců dost patrná. Pokud by se ale měla tato kvalita udržet po všech pět částí, mají podle mě tvůrci nakročeno ke své nejlepší hře vůbec. Tales from the Borderlands si ode mě zasluhuje 90 % a doufám, že budou mé naděje do budoucna...

5/5
Doupě
11. 12. 2014
Na první epizodu jsem se těšil a je to takový protiklad velmi vážného a temného The Walking Dead. Hra je vtipná, plná humoru, nadsázek a skvělých postav. Tak Telltale, už abyste servírovali další díl!

3/5
Hrej.cz
7. 12. 2014
Tales from the Borderlands jsou přesně tím, co byste od Telltale Games očekávali. Hodně povídání, animaček a quicktime-eventů, naopak opravdu málo klasických herních mechanismů. Pokud chcete něco jiného, jednoduše nejsou pro vás

8/10
Tiscali Games
2. 12. 2014
První epizoda Tales from the Borderlands dopadla nad očekávání dobře. Jde o parádní ztřeštěnou jízdu, které se daří to nejdůležitější: pobaví příznivce Borderlands i adventur od Telltale obecně.

DEENPLCS