The Wolf Among Us


77%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra The Wolf Among Us v porovnání s podobnými hrami? The Wolf Among Us byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

75%
Bonusweb
28. 7. 2014
Noirová detektivka s pohádkovými postavami? V podání odborníků na herní seriály z Telltale tato bizarní kombinace funguje výtečně.

7/10
Tiscali Games
29. 5. 2014
Čtvrtá epizoda je rekordně krátká a funguje jako most k velkému finále. In Sheep’s Clothing skvěle buduje napětí a náramně baví, ale děj nikam zásadně neposouvá a skončí dřív než začne. Je evidentní, že tvůrci si to nejlepší nechávají na konec.

8/10
Tiscali Games
11. 4. 2014
Po minulé stagnaci naštěstí nepřišla rezignace, ale resuscitace. Třetí epizoda The Wolf Among Us boduje napínavým větveným dějem i skvělým spádem, takže ji bez mrknutí oka spolknete na jedno posezení. Jen škoda, že ono posezení skončí už po hodině a půl.

7/10
Tiscali Games
18. 2. 2014
Pohádkový New York pro dospělé je nadále kouzelný a stále jde o výbornou noir detektivku, která vás nenechá chladnými. Se samotnou náplní je to ale nyní slabší než minule a dlouhé čekání také nepomohlo.

4/5
Doupě
15. 12. 2013
Jelikož je v současné době k dispozici pouze první epizoda (přibližně 3 hodiny herní doby), dalekosáhlé následky svého jednání jsem zatím neměla šanci pocítit. Vzhledem ke zkušenostem s Telltale Games ale pevně věřím, že se jim v The Wolf Among Us podaří udržet laťku vysoko a celá série bude, stejně jako v případě The Walking Dead, gradovat až do úplného závěru. Zatím k tomu mají nakročeno více než...

9/10
Sector.sk
22. 10. 2013
The Wolf Among Us to má rozohrané na výbornú. Kašľať na krátku hernú dobu a drobné nedostatky v ovládaní, prvá epizóda si vás získa a svojou atmosférou chytí pod krkom a nepustí. Presne takto by mal vyzerať interaktívny komiks, ktorý má obrovskú šancu zaujať aj neherné publikum. Nie je to umenie v klasickom zmysle slova, ale dôkaz toho, že hry skutočne dokážu rozprávať príbeh rovnako pútavo ako knihy...

7/10
Hrej.cz
22. 10. 2013
Jako úvod neslouží Faith vůbec špatně. Svět Mýtů podrobně představuje, a když to příště bude bez zaváhání v adventurní části, máme tady další hit.

8/10
Tiscali Games
21. 10. 2013
První epizoda The Wolf Among Us je fantastická (jakože pohádková) i fantastická (jakože skvělá). Potěší nejen fanoušky loňského The Walking Dead, ale vůbec všechny příznivce kvalitního děje a charismatických postav.

8/10
XboxWeb.cz
20. 10. 2013
"Faith" je perfektním začátkem nového dobrodružství Telltale. Bez velké námahy vás vtáhne do nového světa a postaví před poměrně malicherný problém. Ovšem než se nadějete stojíte uprostřed krvavé konspirace, která výrazně otřese základy vaši společnosti. Následná upoutávka na děj druhé epizody vás pak jen utvrdí v tom, že musíte zjistit kdo za vším stojí.

7/10
Eurogamer.cz
18. 10. 2013
První epizoda The Wolf Among Us je jen krátký úsek, aby se dal dělat celkový úsudek ze hry, a teprve uvidíme, jaký vliv budou mít hráčova rozhodnutí na další vývoj. Prozatím ale musíme říct, že jakkoli se nám líbí postavy, příběh a prostředí, ve kterém se hra odehrává, zase tak moc se toho v ní neděje a sázky nejsou tak vysoké, jako v The Walking Dead. Možná i proto člověk zaznamená mnohem víc chyb,...

Eurogamer.cz
16. 10. 2013

DEPLCS