Lara Croft and the Guardian of Light


82%

Průměr z 14 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3
xbox

Recenze

8/10
Zing
17. 12. 2010
Lara Croft opět ukázala, že její značka ještě není mrtvá, avšak již poněkud ztrácí dech, přítrž by tomu měl udělat chystaný restart celé série, který ukáže, zdali Lara ještě nepatří do starého železa. Pokud však patříte mezi oblíbence Lary Croft, její nové dobrodružství byste si neměli nechat ujít.

8/10
Zing
17. 12. 2010
Několik hodin kvalitní zábavy jistě potěší, avšak problémy s kamerou, gamepady a opakující se úkoly sráží jinak kvalitní hodnocení hry. Lara jednoduše zkusila něco jiného.

8/10
Doupě
1. 11. 2010
Lara Croft and the Guardian of Light přináší svěží vánek do zapomenutých vod arkádových akcí a pro mě osobně se jedná o nečekaně příjemné překvapení. Kromě jediného bugu, díky kterému jsem jistý level musel odehrát znovu od začátku, jsem se královsky bavil a hru samotnou dohrál na jediný zátah za necelých 9 hodin. Není to sice kdovíjak oslňující délka epického dobrodružství, ovšem oproti novodobému...

4/5
Doupě
31. 10. 2010
To vyžaduje určitou obezřetnost, a proto je tentokrát ukazatel munice stejně důležitý jako ukazatel zdraví, protože by se také mohlo v nejnevhodnějším okamžiku stát, že místo střelby pouze vtipně cvaknete a hned na to dostanete fireballem po papuli. Naštěstí je střeliva tak akorát a přinejhorším si oba lovci vystačí se svým nádobíčkem. V případě Tolteca se jedná o kopí propůjčené od aztéckých bohů;...

7/10
Hrej.cz
11. 10. 2010
Dynamická akce, která sice má Laru, ale netěží z toho. Namísto toho zkouší skutečně bavit a daří se jí to. Příště ještě zatlačit na příběh a délku a hodnocení vyletí komínem!

4/5
Hrej.cz
11. 10. 2010
Dynamická akce, která sice má Laru za hlavní hrdinku, ale vůbec z toho netěží. Namísto toho vás zkouší skutečně bavit a - světe div se – daří se jí to. Příště ještě zatlačit na příběh a délku a hodnocení vyletí komínem!

82%
GamePark
10. 10. 2010
Jen těžko hledat v herní branži nějakou hrdinku, která by byla především mezi mužskou částí publika tak populární, jako je právě Lara Croft. Vlastně celá akčně/skákací série s logickými hádankami – Tomb Raider – byla od počátku hezky v krásném 3D prostředí a uchytila se na trhu právě s rozmachem 3D akčních her. Nyní se ovšem vydavatel Eidos společně s vývojáři ze studia Crystal Dynamics rozhodli pro...

82%
GamePark
10. 10. 2010
Škoda, že nás chvílemi zlobila kamera, kterou není možné otáčet, jindy jsme narazili na nějaké bugy. Vady na kráse to ale nejsou nijak zásadní, skvěle jsme se bavili.

8/10
Tiscali Games
9. 10. 2010
Z oddáleného pohledu kamery nelze Laře nahlížet do výstřihu, tím pádem se vše podstatné soustředí na samotnou hru. A přesně proto je přiznaně arkádový Guardian of Light tím nejlepším, co mohlo sérii Tomb Raider v tuhle chvíli potkat. Obzvlášť ve dvou hráčích jde o dobrodružství, na jaké se nezapomíná.

90%
Czechgamer.com
6. 10. 2010
Nečekaný, ale o to sladší úspěch. Nová Lara využívá všechno dobré z Tomb Raidera, posilňuje osvědčené prvky dobrudružných akcí a vše převádí do skvěle vypadajícího izometrického pojetí jako ze staré školy. Chytí a nepustí!

90%
Czechgamer.com
6. 10. 2010
Využívá všechno dobré z Tomb Raidera, posilňuje osvědčené prvky dobrudružných akcí a vše převádí do skvěle vypadajícího izometrického pojetí jako ze staré školy.

Eurogamer.cz
26. 8. 2010

85%
Bonusweb
24. 8. 2010
Nový styl hratelnosti, více akce a nejznámější hrdinka videoher všech dob. To nemohlo dopadnout špatně.

9/10
XboxWeb.cz
16. 8. 2010
Lara Croft and the Guardian of Light je nejen skvělým zakončením letošního Summer of Arcade, ale také jedná se o špičkový titul, který zcela odpovídá ceně 1200MS bodů. Za tuto sumu totiž získáte skvělou zábavu a snad i fanoušci původního Tomb Raidera, kteří byli ke změnám skeptičtí, si najdou ve zalíbení. Další hodiny zábavy pak nabízí plnění vedlejších objektů, abyste tak ze hry dostali maximum. Zatím...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře