Murdered: Soul Suspect


56%

Průměr z 15 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps4
ps3
xbox-one
pc

Recenze

53%
DD World
13. 7. 2014
Murdered: Soul Suspect je spíše vyšetřování toho co všechno a jak dokázali autoři hry podělat a zničit na hodně slušném a slibném námětu.

6/10
Zing
6. 7. 2014
Pochvalme Square Enix za to, že vydali novou značku, buďme ale přísní na Airtight Games, protože vyrobili hru, která je zajímavá na pohled, ale na omak už tolik ne.

3/5
Doupě
6. 7. 2014
Murdered: Soul Suspect není špatná, nýbrž nudná hra. Ačkoliv námět jako takový působí na první pohled opravdu lákavě, tvůrcům se nepodařilo pěkný příběh a krásnou atmosféru naplnit smysluplným herním obsahem, protože ten hned zpočátku inklinuje ke stereotypu. A to je rozhodně škoda, protože potenciál titul rozhodně měl.

55%
6. 7. 2014
Murdered: Soul Suspect mělo velký potenciál, který se však utopil ve změti absolutní tuposti, strohosti a jednoduchosti. Pokud vás nechytne příběh, tak je hra zcela mimo vaši mísu zájmu a těžko si k ní budete hledat cestu. Otázkou tedy je, zda vůbec mělo smysl takovou hru nakonec vypustit do světa. Působí téměř nedodělaným dojmem a dá se očekávat, že prodeje příliš vysoké nebudou.

60%
GamePark
6. 7. 2014
Hru Murdered: Soul Suspect jsem si dosytnosti užil i navzdory ne zcela povedené grafice. Může za to hlavně atmosféra a zvolené téma, které se mi trefilo do vkusu. Navíc miluji sbírání různých kravinek, takže mě už opravdu chybí jen pár věcí dodělat a budu mít svou první platinovou trofej. Proto této hře uděluji 60 % s vědomím, že se mnou možná mnozí čtenáři našeho portálu Gamepark.cz nebudou souhlasit.

60%
GamePark
2. 7. 2014
Nebudu vám lhát, tahle hra se mi trefila přímo do vkusu. Ale ne vše je zlato, co se třpytí. Jenže nebudeme předbíhat a začneme příběhem. Ihned po spuštění novinářské verze určené pro PlayStation 4 se spustilo intro, v kterém našeho hrdinu Ronana O’Connora zastřelí obávaný sériový vrah, který si nechává říkat Bell Killer. Po tomto incidentu se Ronan na krátkou chvíli setká se svou již mrtvou ženou Julii...

4/10
XboxWeb.cz
2. 7. 2014
Murdered: Soul Suspect mělo oživit poněkud upadající žánr adventur, ovšem díky velké míře repetitivnosti a spoustě technických problémů se tak nestalo. A i když jsme se dočkali zajímavého a velmi povedenéh příběhu, samotný hru nezachrání.

70%
Czechgamer.com
22. 6. 2014
Dobře zpracovaná krátká detektivka.

6/10
Zing
19. 6. 2014
Pochvalme Square Enix za to, že vydali novou značku, buďme ale přísní na Airtight Games, protože vyrobili hru, která je zajímavá na pohled, ale na omak už tolik ne.

3/5
Doupě
17. 6. 2014
.hce-buy { display: inline; background: url(/Client.Images/Background/bg-hce-buy.png?v=1.0.0) center left no-repeat; color: #fff; text-decoration: none; padding: 6px 10px 6px 30px; border: 1px solid #fa2500; text-transform: uppercase; border-radius: 5px; -webkit-border-radius: 5px; -moz-border-radius: 5px; -ms-border-radius: 5px; color: #fff!important; } .hce-buy:hover...

5/10
Konzolista.cz
15. 6. 2014
Na Murdered: Soul Suspect jsem se před vydáním opravdu těšil, protože podobných her tu moc není. Bohužel vývojáři přišli jen se zajímavou zápletkou, kterou ale nedokázali obohatit o to pro hru nejdůležitější, a to hratelnost. Ta totiž postrádá větší nápaditost a neustále stejné vyšetřovací postupy začnou během hraní nudit. Je to určitě škoda, protože potenciál Murdered: Soul Suspect měl, a ne malý,...

8/10
Eurogamer.cz
15. 6. 2014
Příjemné překvapení. Adventurní hra s pár stealth vsuvkami, která staví hlavně na dobře zpracovaném příběhu a několika netradičních herních mechanismech. Člověka zamrzí délka, díky které ale příběh nezačne nudit. Někoho by mohlo odradit pomalejší tempo díky naprosté absenci akce či trošku stereotypní hratelnost, protože každé vyšetřování probíhá dle stejné šablony. Ale i přes všechny výtky mohu říci,...

4/10
Tiscali Games
3. 6. 2014
Murdered: Soul Suspect je duchařská detektivka, kde duchové nemohou procházet libovolnými objekty a detektivní práce připomíná prohlížení leporela. A když boje s démony pro změnu vypadají jako hon na opilou mouchu s plácačkou v ruce, pak hře k dobrému hodnocení nepomohou ani dobře napsané vedlejší případy nebo atmosféra Salemu.

2/5
Hrej.cz
3. 6. 2014
Slušné separátní momenty nedovedou zakrýt fakt, že Murdered: Soul Suspect je spíš k smíchu, než abyste se u ní báli. Navíc nenabízí jakoukoliv přidanou hodnotu nad rámec už tak nevalného zážitku.

Eurogamer.cz
3. 6. 2014

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře