A Plague Tale: Innocence


82%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
xbox

Recenze

Eurogamer.cz
20. 5. 2019
Vydrží od začátku až do konce a poskytne hodnotný zážitek. Je ukázkou poctivého řemesla, trhák z ní však asi nebude. Bez medaile.

8/10
GamePark
19. 5. 2019
Ve hře A Plague Tale: Innocence se dětské postavy střetávají s těmi nejbrutálnějšími výjevy středověku. Díky strhujícímu vyprávění tvůrcům rádi odpustíte i nepříliš vydatnou herní náplň a přemnožené krysy.

8/10
Tiscali Games
16. 5. 2019
Na tuhle pouť budete vzpomínat pro její hutnou atmosféru, nemilosrdný středověk, krásnou Francii a samozřejmě tisíce hladových krys. Naopak vás nechají chladnými nevynalézavé hádanky, které naštěstí nemají takovou váhu jako silně zastoupený, povedený stealth.

9/10
XboxWeb.cz
14. 5. 2019
A Plague Tale: Innocence je nádhernou výpravou do středověké Francie a současně poctivou dobrodružnou akcí, která se nesnaží zbytečně vymýšlet a přesto dokáže zaujmout. Skvělý příběh zasazený do kruté doby, komplikovaný sourozenecký vztah, nádherné zpracování a přímočará akce s trochou logiky a stealthu… Tohle se prostě povedlo. A Plague Tale: Innocence je čerstvým vánkem na přesyceném trhu, neřkuli...

5/5
Hrej.cz
14. 5. 2019
Plague Tale chybí jediné - aby byl vysokorozpočtovou hrou. To by vyřešilo všechny jeho drobné neduhy, ale hlavně by jej přiblížilo většímu počtu hráčů, kteří jej takhle dost možná trestuhodně minou.

7/10
Zing
14. 5. 2019
A Plague Tale: Innocence vás oslní především svým originálním a napínavým příběhem v hutné atmosféře Francie 14. století. K zemi ho bohužel sráží lineárně vytvořené úrovně, které vám odebírají možnost svobodně a kreativně přinést vaše vlastní řešení.

75%
Bonusweb
14. 5. 2019
A Plague Tale: Innocence vás nevezme do minulosti jen svým zasazením, ale i svojí přísně koridorovou hratelností. Ale ono to až tolik nevadí, podobné hry jsou totiž dnes vzácností. Obzvláště na PC.

8/10
Vortex
14. 5. 2019
A Plague Tale: Innocence patří mezi ty nejlepší letošní hry, na které se fanoušci nedočkavostí nijak zvlášť netřásli. Její vývojáři přesto navzdory některým zbytečným chybám dokázali, že velkolepá dobrodružství nemusí nutně vznikat jen v těch největších týmech. Doufejme, že komunita jejich úsilí ocení.

8/10
Respawnpoint
3. 5. 2019

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře