Sekiro: Shadows Die Twice


91%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Sekiro: Shadows Die Twice v porovnání s podobnými hrami? Sekiro: Shadows Die Twice nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

9/10
Gaming professors
21. 5. 2021
Sekiro: Shadows Die Twice vnesl svěží vítr do Dark Souls her, a to nejen svým osobitým herním stylem, ale především zasazením do Japonska. Dokáže ne jednou zvednout ze židle a doslova vám navodit „náladu“, kdy chcete někoho pořádně praštit, abyste si ulevili z frustrace. Titul má navíc povedenou grafiku, ozvučení i příběh a jde o určitou „povinnost“ pro všechny milovníky Dark Souls her a Japonska.

85%
Bonusweb
8. 4. 2019
Legendární tvůrci z japonského studia From Software tentokrát namíchali koktejl, který potrápí i veterány proslulé série Dark Souls. Zašli s obtížností příliš daleko?

5/5
Hrej.cz
2. 4. 2019
Tvrdé, nesmiřitelné, dokonale uspokojivé. Tradiční i novátorské s tou přesnou mírou Mijazakiho talentu. S chutí do toho.

8/10
Zing
29. 3. 2019
Sekiro může působit jako takový chudší člen rodiny legendárních soulsborne her, ale když si člověk uvědomí, že jde spíše o bratrance než sourozence, tak jde o v mnoha směrech výbornou hrou, která potrápí vaše nervy ve velmi jednoduše vypadajícím a fungujícím, přesto náročném obalu, jenž z vás nebude dělat naprostého blbce. Extrémně originální ta hra v ničem úplně není, ale ať se propadnu, jestli není...

92%
Czechgamer.com
26. 3. 2019
Drsná ale spravodlivá sonda do života Ninja bojovníka z 15. storočia

9/10
XboxWeb.cz
26. 3. 2019
Sekiro: Shadows Die Twice je jasným důkazem, že tihle borci z Japonska prostě umí a jsou skutečnými mistry v tom, co dělají. Navzdory změnám v zasazení, vyprávění příběhu a hratelnosti je nadále největším tahákem kouzlo, které pohltilo nespočet hráčů série Dark Souls. Fanoušci si budou užívat každý souboj, pestrá prostředí a neskutečně těžké souboje s bossy. Ovšem ostatní, kteří nejsou ochotni strávit...

10/10
Tiscali Games
25. 3. 2019
Strhující, návyková hratelnost postavená na originálním a fantasticky funkčním bojovém systému, bezkonkurenční level design, nádherné prostředí, dechberoucí výtvarné zpracování, ocelově tvrdá, ale férová a nesmírně dovedně vyvážená obtížnost, bezchybný technický stav. Tady není o čem.

DEENPLCS