Vampyr


73%

Průměr z 12 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
nintendo switch
xbox

Recenze

6/10
Doupě
2. 12. 2019
Vampyr je stále temný, krvelačný a napínavý jako na ostatních platformách. Jen škoda, že si s optimalizací vývojáři nedali o něco více práce a na drobnostech, jako opožděné a nesprávně umístěné titulky, by také chtělo ještě trochu zapracovat. Z tohoto žánru na Switchi stále nenajdete mnoho titulů a Vampyr mezi nimi patří k těm lepším. V rámci kvality portů ho ale nemohu hodnotit jinak než jako lehký...

8/10
Respawnpoint
3. 11. 2019

3/5
GameSite.sk
21. 6. 2018
Vampyr je určite zaujímavá hra. Je plná dobrých, ale aj horších nápadov v neopozeranom prostredí a so solídnym príbehom. Na to, aby ste mali skvelý herný zážitok, tam základ je. No prevedenie očividne kríva a to je obrovská škoda.

8/10
XboxWeb.cz
14. 6. 2018
Až se vám doktor svěří s chutí na krvavou pochutinu, není to pozvání na oběd, ale signál, že se máte neprodleně zdekovat. Krom tohoto bezcenného moudra si ze hry odnesete dobrý pocit ze skvěle vyprávěné RPG. I když úplně nerezonuji s podáním temné strany ústřední postavy, musím se sklonit před šikovně nastavenými herními systémy, které vás nutí přemýšlet nad každým obyvatelem Londýna zvlášť. Ať už...

7/10
Doupě
8. 6. 2018
Jako celek Vampyr studia Dontnod rozhodně nezklamal. Jedná se o vyvedenou akční RPG hru se slušným příběhem, povedenou akční složkou a výtečnou noir atmosférou Londýna první poloviny minulého století. Právě atmosféra a syrovost herního světa ve spojitosti s hudebním doprovodem je jedním z největších lákadel celé hry. V některých momentech je ovšem cítit, že za vývojem stojí menší studio. Nutné jsou...

6/10
Tiscali Games
6. 6. 2018
Vampyr dokáže učarovat atmosférou a podmanit si dovedným podáním kvalitního děje. RPG a akční části se však moc nepovedly a zamýšlený hlavní tahák v podobě těžkých voleb, koho zabít a koho nechat žít, vyznívá kvůli nevýrazným dopadům vašeho konání také spíše do ztracena. Hra sice nakonec umí zabavit, ale také častokrát zklamat.

80%
Czechgamer.com
6. 6. 2018
Povedené a ponuré dobrodružství, ve kterém si budete muset dát pozor na každou z vašich voleb.

8/10
Gamebro
6. 6. 2018
Když Bram Stoker v roce 1897 vydal svůj román Drákula, pravděpodobně netušil, že tím nechal vzniknout nesmrtelné kultovní hororové postavě. Příběh temného šlechtice byl mnohokrát zpracován a vytvořil v podstatě vlastní žánr v hlavní roli s upíry. Ten se ze všeho nejlépe etabloval ve filmu, ale nevyhýbal se ani videohrám, byť v rámci tohoto média ho přeci jen válcovaly zombie. Nyní chce vývojářské studio...

70%
Bonusweb
5. 6. 2018
Zvláštní kombinace detektivní adventury a akčního RPG se povedla jen napůl. Pokud byste ke skvělému příběhu chtěli i nějakou tu zábavnou hru, máte bohužel smůlu.

4/5
Hrej.cz
5. 6. 2018
Vampyr přináší spoustu zajímavých nápadů, které se navíc podařilo přetavit ve fungující celek. Je to hra mnoha tváří, ale až na pár z nich je na všechny radost pohledět.

7/10
Zing
5. 6. 2018
Vampyr se rozhodně nemá za co stydět. I přes průměrný audio-vizuál se mu podařilo vytvořit živý svět postavený na zajímavém herním mechanismu s plný důležitých rozhodnutí, která mají dopad.

8/10
Vortex
4. 6. 2018
Vampyra jsem si užíval a netrápil se tím, čím hra není, ale ocenil to, čím je. Titul si zaslouží vysoké hodnocení. A nebýt opravdu otravných technických chyb s nahráváním a občas i plynulostí, mohl by klidně usilovat o známku ještě vyšší.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře