Greedfall


73%

Průměr z 13 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
xbox

Recenze

3,5/5
Cooldown
24. 10. 2019
GreedFall představuje skvělé diplomatické dobrodružství s výborně napsanými postavami a příběhem. Vymazlená umělecká stránka pak vytváří parádní atmosféru. Podařil se i soubojový systém, rozmanitost nepřátel zde ale pokulhává. To vše se navíc, bohužel, odehrává v prázdném a archaickém polootevřeném světě, který nenabízí moc důvodů k prozkoumávání.

70%
Bonusweb
22. 9. 2019
Udělat výpravnou hru na hrdiny není jen tak. GreedFall rozhodně není špatný, jen působí laciněji, než se na první pohled prezentuje. Plusem jsou zasazení i příběh, minusem nezáživný bojový systém.

Eurogamer.cz
17. 9. 2019
Hra, její příběh a úkoly vás zabaví na dlouhou dobu, jen škoda těch technických chyb.

5/5
GameSite.sk
13. 9. 2019
Greedfall prekvapil svojím netradičným prístupom k RPG žánru, úchvatným vizuálom a skvelo napísaným príbehom. Štúdio Spiders si dalo záležať na tvorbe misií a prišlo s vynikajúcim titulom, ktorý si zaslúži vašu pozornosť. Samozrejme, že hra má aj svoje muchy, ale určite si zaslúži šancu od každého milovníka RPG.

7/10
Doupě
12. 9. 2019
GreedFall je povedené akční RPG klasického střihu, které potěší především veterány žánru. O zklamání nemůže být řeč, stejně tak ale ani o výraznějším překvapení.  K největším přednostem hry patří krásná stylizace, poutavé vyprávění či množství různorodých questů, odpustit však musíme podprůměrné grafické zpracování, občasné bugy a nedotažený herní svět s příliš nápadnými hranicemi. Stereotyp se dříve...

8/10
Vortex
11. 9. 2019
Dosud nejnákladnější a nejambicióznější hra z produkce studia Spiders dokázala, že pro tradiční akční RPG je na trhu stále místo a díky moderním technologiím se o tento žánr už mohou důstojně pokusit i menší týmy. GreedFall je poctou starým BioWare, s jejichž dřívější produkcí se francouzští vývojáři mohou konečně začít měřit. Svou cenovkou navíc titul připomíná, že se nadále nejedná o klasický vysokorozpočtový...

80%
Czechgamer.com
11. 9. 2019
Povedené RPG, ve kterém si zahrajete na diplomata. Vyřešíte vše silou nebo pomocí svého charizma?

2/5
Hrej.cz
11. 9. 2019
Nadějné RPG od studia Spiders bohužel dosáhne pouze na slabý průměr. Špatná rozhodnutí trestuhodně sráží zajímavý námět.

7/10
XboxWeb.cz
10. 9. 2019
Už před vydáním GreedFall jsme věděli, že se nepostaví po boku velkých akčních RPG, ale přeci jen jsme doufali, že to dopadne lépe. Sice si bere to nejlepších ze svých vzorů, ovšem prakticky na každém kroku je znát omezený rozpočet, zvláště z hlediska jednotvárného světa, jehož zkoumání vás rychle přestane bavit a budete jen běhat za povinnými vykřičníky. Nicméně musíme uznat, že navzdory rozpočtu...

8/10
Zing
10. 9. 2019
Pokud hledáte RPG s poměrně neotřelou premisou, dobře napsaným příběhem, povedenými questy a skvělým pocitem z objevování nového ostrova, a přitom jste schopni překousnout nižší obtížnost, lineárnější instance a docela neobroušený vizuál, koupí Greedfallu rozhodně nešlápnete vedle.

9/10
Gamebro
10. 9. 2019
Víte co stane, když smícháte pavouky s pěti milióny dolarů a padesáti lidmi? GreedFall! Spider Studio v mých očích dokázalo nemožné: za málo peněz zahráli hodně muziky a poslední track se jmenoval “jsme důkazem toho, že singleplayer není mrtev” Trochu delší název, ale mají pravdu. V 50 lidech dokázali odvést pořádný kus práce a na plno využít každý dolar. Tak dobrý výsledek jsem skutečně nečekal. Ostatně...

5/10
Tiscali Games
10. 9. 2019
Hra typická pro studio Spiders. Obrovské ambice, atraktivní prostředí, fůra dobrých nápadů, to vše ve špatném provedení. Pokud jste ochotní zatnout zuby a spokojit se průměrnou hrou, dejte GreedFallu šanci. Za snahu si ji zaslouží.

8/10
Respawnpoint
3. 9. 2019

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře