The Surge 2


76%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra The Surge 2 v porovnání s podobnými hrami? The Surge 2 byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

85%
Bonusweb
6. 10. 2019
Když před dvěma lety vyšel první díl The Surge, zaujal především zasazením. Protože na rozdíl od většiny žánrové konkurence jste v něm nekosili rytíře, oživlé chrliče nebo draky, ale roboty a lidi navlečené v podobném vybavení, jaké měla Ellen Ripleyová ve Vetřelcích, když si to šla rozdat s emzáckou královnou. Teď Deck 13 přišli s pokračováním, které má mnohem větší ambice než díl první.

4/5
Hrej.cz
4. 10. 2019
Pouť plná usekaných končetin zabaví a potěší snad každého fanouška akčních RPG. Rozhodně lepší pokračování než Dark Souls 2!

8/10
Respawnpoint
3. 10. 2019

7/10
Tiscali Games
30. 9. 2019
Zatím nejlepší soulslike z produkce Deck13, která sice milovníka Miyazakiho tvorby neuchvátí, ale ani neurazí. Hra plná kvalitativních kontrastů, mnoha hodin krvavé zábavy a několika neotřelých nápadů, které stojí za pozornost nejen skalních fanoušků.

6/10
GamePark
29. 9. 2019
Deck13 Interactive a Focus Home Interactive nám přinášejí již druhý díl z futuristického světa The Surge, který vyšel v roce 2017. Hra vyšla stejně jako předchozí díl na PC, Xbox One a Playstation 4. Deck13 Interactive a Focus Home Interactive mají na svědomí hodně her mezi ty nejúspěšnější patří Lords of the Fallen a The Surge.

7,7/10
Centrum Her
27. 9. 2019
The Surge 2 je pro fanoušky prvního dílu povinností, pro hardcore hráče výzvou a zbytek to zkrátka nějak překousne, protože se jedná o skvělé RPG, které má své přednosti, ale i problémy

7,7/10
Gamebro
26. 9. 2019
Pokud patříte mezi hráče, co se rádi sebepoškozují přepálenou obtížností hry, přičemž si ještě vtírají sůl do otevřených ran, mám pro vás dobrou zprávu: The Surge 2 si zamilujete a můžete se přidat k jásotu výrobců myší, klávesnic a dalšího hardwaru. Pokud patříte mezi cholerické hráče, doporučuji vám si předem dát nějaké peníze bokem, minimálně na tu novou klávesnici a myš a jestli jste typem hráče,...

8/10
XboxWeb.cz
24. 9. 2019
Záchrana světa tentokrát probíhá ve městě, ve kterém vyrostl příběh, prostředí a především akce. Souboje jsou lépe uchopitelné, mají větší šťávu a zrychlují hru. Navíc se mohou opřít o masivní inventář výzbroje. Zbytek je genetický ekvivalent jedničky, jehož různorodé prostředí maskuje jednoduchý žánrový koncept. Škoda, že autoři lépe nevyužili nový svět a nevěnovali větší pozornost optimalizaci. Některé...

65%
Czechgamer.com
24. 9. 2019
Škoda technické stránky hry, která sráží druhý díl v mých očích na kolena, protože jinak jde o dobrou "souls" hru s trochu frustrujícími bossy a skvěle komplexní mapou.

8/10
Zing
24. 9. 2019
Větší, rozmanitější, vypilovanější a zábavnější. Takhle by se jednoduše dalo shrnout pokračování německé mecha variace na hry ze subžánru soulslike, která vzala funkční mechaniky z minula a vybrousila je téměř k dokonalosti. Kdyby nebylo občas fádních soubojů s bossy, mdlého příběhu a nepříjemných útoků procházejících skrze zdi, nebál bych se dát o jeden bodík navíc. Takhle „jen“ za silných osm.

8/10
Doupě
24. 9. 2019
Ve finále tak před sebou máme titul, který v každém ohledu překovává sebe sama. The Surge 2 vychází z prvního dílu, je však větší a zábavnější. Nepůsobí tak ustrašeným dojmem, naopak je sebevědomý, jistý a jde si svou vlastní cestu. Titul doznal velkých změn zejména v oblasti hratelnosti, která je nyní o dost komplexnější. Snad jen ta obtížnost bude pro mnohé velkou překážkou a osobně se v žádném případě...

DEPLENCS