Control


84%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Control v porovnání s podobnými hrami? Control byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

80%
Czechgamer.com
7. 9. 2019
Remedy dokázali, že hry stále dělat umí. Této našlapané akci byste i přes pár mušek měli dát šanci.

4/5
GameSite.sk
7. 9. 2019
Control neváham odporučiť každému, kto má rád príbehové hry s hutným obsahom a skvelou atmosférou. Ak však máte základnú Playstation 4 alebo Xbox One, tak si dvakrát rozmyslite, či si hru kúpite, pretože jej výkon je na týchto konzolách jednoducho neospravedlniteľný. Celkovo ale ide o tradičný a silný Remedy titul, ktorý ťaží zo svojej tajuplnej povahy, skvelých postáv a solídneho príbehu. Teraz však...

90%
Bonusweb
4. 9. 2019
Finští Remedy se opět předvedli. Control je výborná videohra, která chytne a nepustí, dokud ji nedohrajete. Hratelnost i příběh plný záhad jsou velkým tahákem.

9/10
Vortex
3. 9. 2019
O co méně jsem od Controlu čekal, o to více jsem dostal. Jedná se o jedno z nejpříjemnějších překvapení tohoto roku, u nějž člověk může vděčně prohlásit, že se mýlil, když hru podceňoval. Remedy se právem vrací mezi vývojářskou elitu, k níž evidentně patří.

8/10
Zing
3. 9. 2019
Remedy je zpátky a v plné síle. Control ukazuje, že Quantum Break byl pouhý přešlap a že finské studio stále umí tvořit ty nejlepší hry. Čeká vás tak perfektní hratelnost v poněkud podivném avšak chytlavém příběhu. Nebýt řady technických chyb, hra by klidně mohla pomýšlet na vyšší hodnocení.

8/10
Respawnpoint
3. 9. 2019

8/10
GamePark
3. 9. 2019
Finské studio Remedy Entertainment již dávno dokázalo, že je opravdovým mágem na poli akčních her z pohledu třetí osoby. Max Payne vydaný v roce 2001 s revoluční technologií zpomalení času bullet time zastínil většinu podobných titulů a stal se králem stříleček toho roku. Kromě akčních her ze třetí osoby umí pánové z Remedy také řádně postrašit, jak dokázali s dlouho odkládaným Alanem Wakem. Po chladně...

8/10
XboxWeb.cz
1. 9. 2019
Najít hru, která má zajímavý příběh, jímavé zpracování a zábavnou hratelnost. To se rovná výhře v loterii. Nebo nalezení životního partnera. Jess si od prvních minut razí cestu Nejstarším domem a vaším srdcem. Jestli najde uneseného bratra a vrátí Federální úřad do původního stavu, je ve vašich rukách. V jedné držíte zbraň a v druhé sílu celého světa. Control boduje ve všech směrech, protože vývojáři...

8/10
Doupě
30. 8. 2019
Remedy Entertainment jsou po několika letech zpět na výsluní. Jakkoli jejich novinka vypadala původně kýčovitě a překombinovaně, opak je pravdou. Control je povedená akční jízda se skvěle vyprávěným příběhem a vyladěnou hratelností, odehrávající se v atraktivním a esteticky perfektně zvládnutém prostředí plném tajemna. V prostředí, které má vlastního ducha. Škoda jen občasných propadů framerate, nepoužitelné...

5/5
Hrej.cz
30. 8. 2019
Jeden jediný přešlap může stát Control život. Nebýt technického zpracování, nebál bych se, takto je hodnocení s vykřičníkem. Byla by totiž škoda kvůli několika zásekům podhodnotit jinak fantastickou hru.

8/10
Tiscali Games
30. 8. 2019
Audiovizuální akční hostina, která vás příjemně zabaví hrátkami s fyzikou a koketováním s nadpřirozenem. Příběh mohl být napsaný trochu lépe, prvky metroidvanie nebyly potřeba, některé postranní mise by zasloužily přeleštit a sestava nepřátel umí být ke konci celkem monotónní, ale to jsou nedostatky, které překoná skvělá atmosféra a hlavně zásadní pozitivum: Povedená hratelnost.

PLENDECS