Marvel’s Avengers


70%

Průměr z 12 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
google stadia
xbox
ps4
xbox series x

FAQ

Otázka: Kdy vyjde ?

4.9. 2020

Otázka: Na jaké platformy vyjde ?

PS4, Xbox One, Google Stadia, Windows

Recenze

6/10
IndianTV
25. 9. 2020
Avengers jsou značně rozporuplnou hrou se skvělým příběhem a hratelností. Nezajímavý obsah a citelná repetetivnost vás ale od hraní mohou pěkně rychle odradit. Stejně tak představuje problém i technická stránka titulu, která znemožňuje plynulý průchod hrou. My však věříme, že časem vývojáři tyto nedostatky eliminují dalším obsahem a opravnými patchi.

3/5
GameSite.sk
25. 9. 2020
Marvel‘s Avengers naskočili na vlnu mainstreamu a komercie plnou parou a asi je už na zhodnotení každého, či tieto podmienky akceptuje. A hoci mne to až tak nereže, musím povedať, že Avengeri majú po hernej stránke čo ponúknuť. Ak ste fanúšikmi univerza a máte radi tento štýl hier, určite budete spokojný. Zmieriť sa musíte len s tým, že to môže byť drahý špás.

7/10
GamePark
21. 9. 2020
V posledních letech se po filmovém a komiksovém univerzu Marvel’s Avengers mohou fanoušci utlouci, a proto není divu, že jsme se v nedávné minulosti dočkali několika videoherních pecek jako je například Marvel’s Spider-Man od studia Insomniac Games nebo povedená VR akce Marvel’s Iron Man VR. Vzhledem k úspěchu těchto her proto tedy nebylo žádné překvapení, když vývojáři ze studia Crystal Dynamics oznámili,...

55%
Bonusweb
18. 9. 2020
Superhrdinský tým Avengers se vrátil v dosud nejambicióznější videohře vyprávějící jeho dobrodružství. Je to akční jízda pro fanoušky komiksů, ale k dokonalosti má daleko.

6,5/10
Respawnpoint
18. 9. 2020
Dlouho jsem si lámal hlavu, jaké hodnocení bych měl Marvel’s Avengers udělit. Hra se má hodnotit jako celek a ještě k tomu jako celek v den vydání. Mnozí vývojáři spoléhají na dnešní internetovou dobu, kdy prakticky každá hra má Day One patch. Bohužel ani ten zde moc věcí neopravil. Věřím tomu, že autoři hru budou nadále zdokonalovat a i přesto, jak jsem byl v recenzi kritický, v ní spatřuji jistý...

7/10
XboxWeb.cz
10. 9. 2020
Marvels Avengers přinášejí pěkný příběh a zpracování. Bohužel nás nutí do stále stejných scénářů v kooperaci, kde je grind denním chlebem. Nápady jsou sice zajímavé, ale obě složky chtěli lépe oddělit. Fanoušci filmů a komixů už nejspíš hrají, ale zbytek by mohl počkat na nějakou fajn slevu, protože lepší cena by některé chyby mohla dobře kompenzovat.

7/10
Tiscali Games
9. 9. 2020
Efektní, výbušná příběhová kampaň vás udrží u obrazovky od začátku do konce. Je však doprovázená žalostnou technickou stránkou, hloupější umělou inteligencí, nezajímavým lootem a vyloženě nudným endgamem.

85%
Czechgamer.com
9. 9. 2020
Splněný sen všech fandů tohoto univerza. Kdo by se nechtěl vžít alespoň na chvíli do svých oblíbených hrdinů?

7/10
Zing
8. 9. 2020
Jak jsme to tenkrát říkali u Destiny 1 na začátku? "Nejlepší sedmičková hra"? Doufejme tedy, že hra v následujících měsících a letech rozkvete postavami, aktivitami i příběhy podobně jako Destiny, místa aby uvadla jako Anthem. Pokud nemáte zkušenosti s tímto žánrem, může vás jeho soustředěnost na opakování stejných aktivit dokola odradit, ale třeba si užijete alespoň podařenou příběhovou kampaň pro...

7/10
Vortex
8. 9. 2020
Až do chvíle, kdy jsem začal hrát, jsem si nebyl jistý, co konkrétně mám od Avengers čekat. Nebylo mi jasné, o co se autoři přesně snaží a jakou roli v tom bude hrát příběhová kampaň. Rozhodně jsem ale nečekal, že z primárně on-line hry nakonec vzejde jako lepší právě singl. To je asi největší paradox na počinu, který vstupuje na trh se záměrem bavit fanoušky několik dalších let persistentním multiplayerem.

7/10
Doupě
7. 9. 2020
Crystal Dynamics nemělo zrovna jednoduchý úkol. Zhostili se ho po svém a výsledek rozhodně není tak špatný, jak bylo predikováno. Titul nabízí zábavnou hratelnost, skvělý příběh a úžasnou možnost vžít se do role těch nejzásadnějších hrdinů daného univerza. Vývojáři se však snažili zavděčit všem a na výsledku je to sakra poznat. Multiplayerový kooperativní režim nedosahuje kvalit sólo kampaně a v přímém...

5/5
Hrej.cz
4. 9. 2020
Skvělá akce s mimořádně charismatickými hrdiny, výbornou příběhovou kampaní a velmi slibným režimem Initiative. Avengers se nevyhla řada chyb, zážitek je to ale špičkový.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře