Outriders


74%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
ps5
xbox
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra Outriders v porovnání s podobnými hrami? Outriders byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

6/10
Doupě
10. 4. 2021
Outriders jsou ve svém jádru poměrně vydařenou lootovací kooperativní akcí, která v sobě kombinuje prvky mnoha zaběhnutých značek. Titul v ničem extra nevyčnívá, přesto dokáže vhodným mixem akce, přestřelkami a RPG prvků zabavit na dlouhé hodiny. Bohužel ovšem nemůžeme opomenout technické problémy, které hru sužují i více jak týden od samotného vydání. A to je bohužel neodpustitelné. Jakmile se však...

6/10
Tiscali Games
10. 4. 2021
Štěstí Outriders tkví v herním suchu a Game Passu. Zábavné souboje a schopnosti se bohužel ztrácí v nezajímavém příběhu, prostředí a stále stejných aktivitách.

9/10
Respawnpoint
9. 4. 2021
Z Outriders je pro mě černým koněm letošního roku. Od hry se toho mnoho nečekalo a možná se jí předvídal brzký pád v zapomnění, ale opak bude pravdou. Titul vás pohltí svým světem, svou hratelností a prakticky vším čím je. Stačí mu dát šanci a přežít trochu zmatečný úvod a věřte, že vás chytí a už nepustí.

7/10
XboxWeb.cz
8. 4. 2021
Nemáme tu nový Bulletstorm. Na to jsou Outriders příliš rozsáhlí a příliš „chytří“. Místo toho máme levnější alternativu ke Gears of War, která se snaží zkombinovat více žánrů do zábavné střílečky pro partu přátel. A rád říkám, že úspěšně, protože Enoch je místem, do něhož chodíte rádi a vždy s plným zásobníkem. Po akční stránce šlape hra dobře a léta vývojářské praxe rozhodně nezapře. Dary dodané...

Eurogamer.cz
8. 4. 2021
I přes tragický rozjezd a potřebu permanentního připojení fajn hra, která zabaví divokou akcí, grafikou i singlem. Bez medaile.

8,5/10
Sector.sk
8. 4. 2021
V Outriders vás navyše čaká zaujímavo ladený temný sci-fi príbeh, rôznorodé prostredia, dobre zapracované RPG prvky, chytľavý gunplay, veľa koristi a ešte viac možností vylepšovania. Hra vám okrem toho dáva pekné možnosti prispôsobenia, pričom nezabúda ani na HUD, aby vás nerušili veci, ktoré nechcete vidieť. Okrem hlavnej dejovej linky vám Outriders ponúkne aj zaujímavé vedľajšie úlohy, rozmanitých...

80%
Bonusweb
7. 4. 2021
Outriders je zábavný looter shooter s extrémně frenetickou akcí, která sází na kombinování střelby a speciálních schopností. Je to hodně nespoutaná jízda, u které budete potřebovat kyslíkovou bombu, protože vám nedá vydechnout. Tedy, když vše funguje. Hra se pere s technickými problémy, v prvních dnech nebylo někdy možné se do ní ani přihlásit.

ENPLCS