The Sinking City


62%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra The Sinking City v porovnání s podobnými hrami? The Sinking City byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
XboxWeb.cz
28. 4. 2021
Původní Lukášova recenze vytýkala hře určitou generičnost a prázdnotu herního světa, stěžoval si ale i na technické provedení a absenci lokalizace. Vzhledem k tomu, že technické provedení hry se o řád zlepšilo, a to má částečně vliv na atmosféru hry a dále také díky skutečnosti, že lokalizace byla nakonec alespoň do nové verze dodána, nebyl bych na Frogwares tak přísný. Hra nabízí poctivou porci trvanlivé...

Eurogamer.cz
20. 7. 2019
Pro fanoušky H. P. Lovecrafta téměř povinnost.

2/5
Cooldown
13. 7. 2019
The Sinking City není dobrou hrou, ale není ani tak špatnou, jak by se mohlo zdát. Určitě má co nabídnout, pokud holdujete chapadlovitým pohromám, ale po dohrání na ni okamžitě zapomenete. Méně je někdy více a zde to platí dvojnásob. Kdyby se autoři vzdali poloviny nápadů, mohlo jít o atmosférickou chuťovku. Takhle je to jen jednohubka s velkou dávkou pachuti.

8/10
Respawnpoint
3. 7. 2019

7/10
Vortex
2. 7. 2019
Vývojáři Sherlocka Holmese se odvážně pustili do vod her z otevřeného světa, na něž se jim překvapivě úspěšně podařilo aplikovat klasické adventurní principy. Jako detektivka funguje The Sinking City parádně. Akční pasáže si ovšem mohli autoři odpustit. A paradoxně jejich snaha vytěžil potenciál open worldu samotného přišla nakonec vniveč a stojí za drtivou většinou nepřehlédnutelných technických problémů,...

6/10
Doupě
1. 7. 2019
The Sinking City je hra, která by celkem slušně mohla fungovat jako povedená detektivka s průměrnou grafikou. Bohužel hamižnost vývojářů vedla k přecenění vlastních schopností a výsledkem je spíše zklamáním. Vedle výtečné detektivní složky hry totiž ostatní prvky působí opravdu nepovedeně. Bohužel, ani tentokrát to s adaptací na motivy H.P.Lovecrafta nevyšlo, ale nakročeno mělo Frogwares správně.

5/10
XboxWeb.cz
28. 6. 2019
Po detektivní stránce nebyl Lovecraft už dlouho tak poutavý. Příběh je dostatečně obsáhlý, nešetří mytologií a dává vám desítky záminek, proč se zajímat o osudy obyvatel. Systém pátrání dělá vývojářům čest. Nevodí za ručičku, využívá obsáhlou mapu, městské archivy a v rozumné míře klade překážky v cestě za poznáním. V tomto směru jde o vynikající hru. Zbytek herního času se ale musíte vypořádat s otravnými...

5/10
Zing
28. 6. 2019
Adventura, kterou sráží nedotažený a naprosto zbytečný RPG survival systém. Graficky i designově se mohli tvůrci daleko více rozvášnit a nepřinášet genericky vypadající prostředí a nepřátele. Všechny neduhy ale naštěstí alespoň trochu zachraňují povedené pátrací prvky a skvěle napsaný příběh se zajímavou zápletkou. Pokud jste fanoušek Lovecrafta, hru zkuste.

6/10
Tiscali Games
27. 6. 2019
Tvůrci adventur se Sherlockem se ponořili do neprobádaných vod plných monster, kterými utopili výbornou detektivní složku. Nadstavba v podobě prázdného otevřeného světa, bídných soubojů a nezajímavých RPG prvků dělá zábavnému vyšetřování ostudu. A technická stránka na tom není o moc líp.

76%
Czechgamer.com
25. 6. 2019
Počujete ten tajomný šepot vzadu v hlave?!

65%
Bonusweb
25. 6. 2019
The Sinking City mohla být skvělá detektivní adventura. Místo toho je jen další nevýraznou hrou v otevřeném světě, která své nejlepší části dávkuje až příliš vzácně.

ENDECS