Call of Cthulhu


66%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Call of Cthulhu v porovnání s podobnými hrami? Call of Cthulhu byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Respawnpoint
3. 10. 2019

7/10
Respawnpoint
3. 4. 2019

3/5
GameSite.sk
17. 11. 2018
Ako som písal na začiatku, herný titul Call of Cthulhu je pre mňa úspechom, ale len do určitej miery. Má dosť výrazné nedostatky, nad ktoré som sa snažil povzniesť, no nie vždy sa to dalo a hra ma tým pádom skôr iritovala, než bavila. Tieto nedostatky nájdete v zbytočnom RPG systéme, nedostatočnom vplyve vašich rozhodnutí na príbeh, stealth pasážach a v grafických nedostatkoch, hlavne pri modeloch...

5/10
XboxWeb.cz
3. 11. 2018
Obliba psychologických hororů oprášila slavnou povídku H. P. Lovecrafta, která jako adaptace deskové hry zaujme především dobře napsaným příběhem. Znalce spisovatelových děl sice nepřekvapí, ale ani nenahněvá, protože k mytologii přistupuje s úctou a pokorou. Po žánrové stránce jde o průměrnou detektivku, na kterou vývojáři ještě nedorostli, neboť snahy osvěžit vyšetřování plížením nebo akcí jsou spíše...

6/10
Tiscali Games
30. 10. 2018
Lehce mrazivá adventura, která ve všech ohledech doplácí na vývojářskou nedůslednost. Její svět je nevyužitý, rozhovory křečovité, hratelnost stereotypní a hororové pasáže k uzoufání nestrašidelné. Příběh rozhodně není špatný, ale jeho podání prostě mnohé chybí.

65%
Bonusweb
30. 10. 2018
Ani svět kultovního spisovatele hororů H. P. Lovercrafta, pěkná grafika či důraz na nelinearitu nestačí k tomu, aby bylo Call of Cthulhu něčím víc než jen tuctovou hororovou historkou.

6/10
Doupě
30. 10. 2018
Call of Cthulhu mělo nejen díky svojí předloze skvělý potenciál na to, aby se stalo jedním z vydařených hororových kousků tohoto roku. Bohužel jeho hororový potenciál zůstává zcela nevyužitý. Příběh sice baví a dokáže zaujmout, ale není to žádný majstrštyk a jen stěží si v něm vytvoříte k postavám vztah. V kombinaci s nepříliš podařeným vizuálem a vyústěním příběhu, který nekončí bombou, ale spíš jen tak...

7/10
Zing
30. 10. 2018
Call of Cthulhu je atmosférou nabitá 3D adventura, která potěší především obdivovatele povídek H. P. Lovecrafta. RPG systém dokáže při prvním hraní vytvořit velmi dobrou iluzi důležitosti voleb, jež se ovšem s opětovným průchodem tříští. I přes krátkou herní dobu a toporný pohyb NPC postav ovšem jde o slušnou zábavu na osamělé zimní večery. Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn.

4/5
Doupě
2. 5. 2006
Od studia, které nám přineslo Oblivion, přichází další výjimečné dobrodružství, jenž můžete prožít očima hlavního hrdiny. Tentokrát jde o mrazivě realistický horor, naplněný až po okraj démonickými bytostmi ze vzdálených koutů prostoru a času. Té nejděsivější z nich H. P. Lovecraft ve svých knihách přisoudil jméno Cthulhu.

6/10
Tiscali Games
15. 4. 2006
Překvapivě hratelný, zábavný a po příběhové stránce velmi vyspělý hororový titul. Získal by vyšší než lehce nadprůměrné hodnocení, nebýt horšího (zastaralého) zpracování, absence hudby, chyb v umělé inteligenci a pár technických problémů.

DEENPLCS