Dead Cells


92%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
nintendo switch
ps4

Recenze

5/5
Nbase
27. 3. 2019
Doufám, že už chápete, v čem Dead Cells tak excelují. Ano, je to ta geniální a chytlavá kombinace všech prvků, kterou pro nás hráče francouzští vývojáři namíchali. Já opravdu nemůžu jinak než udělit plné hodnocení. A víte proč? Pokud jste poctivě četli recenzi od začátku do konce, tak víte. Pokud ne, nepřeskakujte a přečtěte si jí! Začněte od začátku a berte to ode mne jako menší průpravu na to, co...

9/10
GamePark
20. 8. 2018
Zemřít, poučit se, vyběhnout znovu od začátku a… zemřít o dva kroky dále. Že tento recept známe až moc dobře ze Souls her? Nenechte se mýlit. Dead Cells je úplně jiným typem hry, než by se na první pohled mohlo zdát.

8/10
Doupě
16. 8. 2018
Dead Cells je vynikající titul, který baví i rozesměje. Když se podíváte na jiné recenze, kde má hra třeba i maximální hodnocení, je k tomu rozhodně důvod. Bohužel mi i přesto přišlo, že hra není dostatečně promyšlená na to, aby perfektně odstranila neduhy žánru rogue-like, tedy dala vám i jiné důvody hru opakovat, než je návyková hratelnost. S koupí přesto rozhodně nešlápnete vedle.

5/5
Hrej.cz
14. 8. 2018
Návyková akční plošinovka, která je pokaždé jiná díky vysoké variabilitě nepřátel, úrovní a dostupných zbraní. Tuhá obtížnost na škodu není. Po každé smrti se totiž budete chtít vrátit pro nášup.

9/10
Tiscali Games
9. 8. 2018
Jedna z nejlepších metroidvanií vůbec. Strhující hratelnost tvořená jedinečně vybroušeným souborem skvěle vyvážených, smysluplných detailů, podpořená výborným audiovizuálem, dovede zabavit klidně sto hodin.

9/10
Zing
6. 8. 2018
Povedená rougelike hra, která nabízí spousty hodin zábavy a návykového hraní. Škoda jen vizuálu, který nám přijde nemastný neslaný, a taky toho, že se místy snaží být vtipná. Jinak se jedná o brutální řežbu, která vás jednou přivede do hrobu. Klidně i víckrát.

ENDEPLCS