Salt and Sanctuary


80%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Salt and Sanctuary v porovnání s podobnými hrami? Salt and Sanctuary byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

GamePark
19. 11. 2016
Příběh Salt and Sanctuary je značně minimalistický a podobně jako u her ze světa Dark Souls je vyprávěn hlavně v náznacích z okolního prostředí. Na začátku samotné hry ze dozvíte pouze to, že jste na lodi jako doprovod princezny, která míří na důležité setkání bez kterého by v celé zemi zavládl chaos. O chvíli později je loď napadena neznámými nepřáteli a vy se po marné snaze ochránit princeznu ocitáte...

3,5/5
Doupě
30. 5. 2016
Trochu se zdráhám vynést nad Salt and Sanctuary závěrečný ortel. Jsem šťastný, že se díky oblíbenosti Dark Souls spustila vlna her, které přebírají její specifickou formuli a snaží se jí něčím okořenit. Rád bych však v budoucnu viděl, že se tvůrci pokusí do svých her vnést trochu víc vlastní invence a nebudeme dostávat jen povedené covery. Nakonec bych však Salt and Sanctuary doporučil, a to zvláště...

8/10
Zing
6. 4. 2016
Velmi znatelná 2D variace na Dark Souls, nicméně zábavná, propracovaná a tepající správně ponurou atmosférou.

4/5
Hrej.cz
31. 3. 2016
Kvalitní akční RPG, které sice moc původních nápadů do vínku nedostalo, ale i tak je to zatraceně velká porce zábavy. Dejte mu šanci!

9/10
Tiscali Games
29. 3. 2016
Parádní dobrodružství se svižným soubojovým systémem a propracovanými RPG prvky, která by se obtížností a některými mechanikami dala přirovnat k Souls hrám. Je ovšem natolik nápaditá a graficky zdařilá, že rozhodně nejde o kopírku. Naopak má potenciál, aby si vytvořila vlastní skupinu fanoušků, kteří budou tajemství hry objevovat několik dalších měsíců. 

ENCS