Total War: WARHAMMER II


84%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
linux
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Total War: WARHAMMER II v porovnání s podobnými hrami? Total War: WARHAMMER II byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
Tiscali Games
17. 10. 2017
Creative Assembly dokázali zahnat obavy z toho, že druhý Warhammer bude jen nová mapa a nové jednotky. Celá řada vylepšení, novinek a chytrých nápadů, kterým vévodí kampaňový středobod v podobě Vortexu, dělají ze hry jeden velký napínavý příběh, u nějž není až do konce jasné, jak dopadne.

4,5/5
Doupě
14. 10. 2017
Série Total War se opět vrací do světa fantazie. Warhammer se nám snaží znovu dokázat, že má značka co nabídnout a tentokrát k tomu využívá i velký vír.

92%
Bonusweb
13. 10. 2017
Pokud jste si mysleli, že strategický Total War: Warhammer byl vrcholem, tak jste se mýlili. V tomto případě známé pravidlo, že díl první je vždy lepší, neplatí. Druhý díl warhammerovské ságy je ještě nabušenější a zábavnější.

50%
GamePark
9. 10. 2017
Tvůrci mají s Total War: Warhammer ještě velké plány. Až vyjde třetí díl, všechny hry se spojí. Už tak velké kampaňové mapy se předělají v jedinou společnou a budeme před sebou mít jednu z nejrozsáhlejších strategických her všech dob. Jedná se tedy o dlouhodobý projekt, který si autoři náležitě hýčkají. A právě fakt, že v budoucnu bude první a druhý (i třetí) Total War: Warhammer jedinou hrou, je pro...

5/5
Hrej.cz
6. 10. 2017
Total War: Warhammer II je v každém směru lepší nežli svůj už tak znamenitý předchůdce. Doufejme v blízké dokončení trilogie a stvoření jedné obří mapy, to bude teprve něco.

PLENCS