Total War: SHOGUN 2


92%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
linux
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Total War: SHOGUN 2 v porovnání s podobnými hrami? Total War: SHOGUN 2 nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

9/10
Zing
20. 3. 2011
Japonci dokázali i bez všech technických vymožeností bez problému zastínit své předchůdce, a to hlavně díky množství všech možných inovací, které jsme mnohdy ani nečekali. Stačilo málo, a ostří redakční katany by dosáhlo na bájnou desítku.

4,5/5
Doupě
15. 3. 2011
Shogun 2 sice povzoru předchozích dílů některé prvky zjednodušuje (např. jednotky se na vlastním území automaticky doplňují), ale stále je velmi komplexní hrou – dobyté provincie se vám budou bouřit, protože vyznávají jinou víru, generálové mají ukazatel loajality a klidně se vzepřou, pokud se jim něco nebude líbit. Starosti můžete mít i se svojí rodinou, koho provdat, koho určit jako nástupce… Umně...

9/10
Tiscali Games
15. 3. 2011
Špička současné taktické strategie. Shogun 2 přináší pohlcující atmosféru, vhodně dávkovanou míru detailu a osobitosti, oproti tristnímu Empire vylepšenou AI a velmi specifický a podmanivý zážitek pro všechny milovníky historie, strategie a Japonska. Je prostě vynikající.

Eurogamer.cz
14. 3. 2011

92%
Czechgamer.com
14. 3. 2011
Více než povedené navázání na úplně první díl Total War, který si vás naprosto podmaní a na dlouhou dobu nepustí ze své náruče.

5/5
Hrej.cz
14. 3. 2011
Fenomenální strategie v nejlepší formě, opojné spojení starého s novým a povinnost každého armchair generála. Kde jiní zjednodušují, Shogun 2 přitvrdil. A každé další zbytečné slovo je zbytečné.

ENCS