Total War Saga: TROY


71%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra Total War Saga: TROY v porovnání s podobnými hrami? Total War Saga: TROY byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
GamePark
27. 8. 2020
Nový díl ze série Total War Saga nás tentokrát zavede až do doby bronzové, a sice do trojské války. Kromě osvěžujícího zasazení hra ale přináší i zbrusu nové herní mechaniky.

6/10
Doupě
26. 8. 2020
Hra zatím neobsahuje multiplayer, ale ten přijde do hry v listopadu jako free update.

7,5/10
Sector.sk
24. 8. 2020
Celkovo sú kampane dostatočne zaujímavé a pomerne osobité, i keď v duchu predošlých častí. Pri postupe sa výrazne orientujú na spoluprácu s inými frakciami, ktoré vás podporia v boji. A spojenci určite prídu vhod, niekedy vcelku rozumne spolupracujú a vedia uľahčiť postup. Inokedy však AI robí nelogické a protichodné kroky. A pokrivkáva najmä na bojiskách. Je škoda, že okrem ťažení už hra ponúka len...

7/10
Tiscali Games
20. 8. 2020
Troy nenabízí ani dějepisně podložený odhad, jak asi mohla vypadat trojská válka, ani plnohodnotnou mytologickou řežbu. Nějakým zázrakem se jí ale povedlo jak z bitev, tak z dlouhodobého strategizování vykřesat velkou spoustu intenzivní zábavy. 

PLCS