Iron Harvest


75%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4

Recenze

8/10
IndianTV
19. 10. 2020
Svět Iron Harvestu vás nadchne svým skvělým a detailním zpracováním. Jak příběh, tak audiovizuální vás budou bavit a na tom hra rozhodně stojí. Kde ovšem trochu pokulhává, tak je občasný problém umělé inteligence a systém krytí. Pokud ale hledáte na dnešním trhu dobře zpracovanou strategii, tak Iron Harvest vás rozhodně nezklame.

5/5
GameSite.sk
5. 10. 2020
Iron Harvest je zjavením v stojatých RTS vodách a každý, kto miluje taktické hry tohto formátu, by ho nemal vynechať.

6/10
Doupě
16. 9. 2020
Originální nápad používající neoriginální prvky. To je ve zkratce Iron Harvest, nicméně vůbec to nevadí, protože hratelnost je provedena skvěle. Jen bohužel trpí mnoha nedotaženostmi a technickými problémy. Snad to vývojáři někdy zkusí znovu.

7/10
Sector.sk
14. 9. 2020
A keď je reč o nedostatkoch, určite treba spomenúť výrazné poklesy fps na bojisku. Snímkovanie sa neraz drasticky zníži a kolíše tak, že hra seká a poriadne spomalí, hoci na bojisku ani nemusí byť pretlak jednotiek. A párkrát mi hra aj spadla. Inak ale grafika nevyzerá zle. I keď skôr pri pohľade z výšky a dobre vyzerajú explózie a efekty výbuchov. Po priblížení a v predelových scénach už je vizuálna...

90%
Czechgamer.com
14. 9. 2020
Iron Harvest je růže v trní RTS poslední doby a každý milovník taktických her by tuto hru rozhodně neměl přehlédnout

3/5
Hrej.cz
11. 9. 2020
Z hlediska hratelnosti skvělý strategický počin, tvůrcům musím zatleskat. Jen obrovská škoda technických, grafických a obsahových nedostatků. Snad tvůrci do budoucna Iron Harvest vybrousí do krásy.

7/10
Tiscali Games
10. 9. 2020
Iron Harvestu se bohužel nedaří replikovat vynikající bojový systém své největší inspirace, Company of Heroes. Ale z velkolepého porcování úžasně bláznivých mechů budou mít kovaní stratégové radost i tak. 

6/10
Vortex
10. 9. 2020
Iron Harvest je hra s obrovským potenciálem. Věci, které vývojáři z King Art Games okoukali u Company of Heroes, fungují poměrně dobře, hra má poutavý příběh, zajímavé hrdiny i plastický design map, včetně zničitelného prostředí. Bohužel ale doplácí na tuctovou a ne vždy bezchybnou hratelnost, zatíženou zejména problémy s umělou inteligencí. Nelíbí se nám také absence slíbených prvků v rámci kampaně...

85%
Bonusweb
8. 9. 2020
V posledních letech existují žánry, které takříkajíc opanovaly videoherní scénu. Zatímco stříleček se zaměřením na multiplayer (battle royale) je jako housek v pekárně, stejně jako náročných RPG, kde vás každá chyba může zabít, jiné žánry citelně skomírají. Jedním z nich jsou i realtimové strategie pro jednoho hráče.

69%
Alza
5. 9. 2020
Nový výtvor KING Art je tuhou strategií, která se od konkurence liší primárně velkým důrazem na taktiku. Jestliže patříte mezi fanoušky Company of Heroes, akceptujete středně závažné nedostatky a chcete obstojnou RTS s mechy, nemusíte dlouho váhat. Pokud však toužíte po něčem s vyšší znovuhratelností, počkejte si raději na slevu, nebo se poohlédněte jinde.

8/10
Zing
1. 9. 2020
Iron Harvest je bezpochyby jednou z nejlepších RTS posledních let. Nabízí chytlavý a kvalitně napsaný příběh, povedenou hratelnost a to vše je podtrženo skvělým zasazením a audiovizuálním zpracováním. Je ale škoda, že hra nepřináší žánru nic nového a gameplay se drží již existujících titulů.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře