Wasteland 3


79%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4

FAQ

Otázka: Kdy vyjde ?

29.5. 2020

Otázka: Na jaké platformy vyjde ?

Xbox One, PS4, Microsoft Windows, Mac OS, Linux

Recenze

4/5
Hrej.cz
28. 9. 2020
Výborný příběh s léty prověřenými herními mechanismy by si zasloužil plný počet bodů. Škoda těch celkem zásadních chyb.

9/10
IndianTV
26. 9. 2020
Wasteland 3 mají všechno co si od apokalyptického RPG přejete. Příběh, který ovlivňujete vy sami. Soubojový systém, který vás bude bavit i po 50 hodinách. Ale hlavně smysl pro humor, který do válkou zpustošeného světa krásně zapadá. Pokud tedy hře dokážete odpustit dlouhé načítání nebo občasné bugy, tak je možná přesně ta hra co jste hledali a myslíme, že 9 z 10 je známka opravdu zasloužená

65%
Bonusweb
23. 9. 2020
Vyplatilo se dlouhé čekání? Po skvělé dvojce nám Brian Fargo a jeho tým konečně servírují další dobrodružství, tentokrát z plání Colorada zasaženého radioaktivní zimou. Dobrodružství je to vskutku epické, kazí ho však mizerný technický stav a evidentně uspěchané vydání.

8/10
Vortex
16. 9. 2020
Tým inXile na jednu stranu s Wasteland 3 promrhal potenciál přinést cokoli odvážnějšího a originálnějšího, na straně druhé ale přišli s maximálně vyladěným zážitkem, který za každou cenu odsýpá a který přináší tuhé souboje spojené s nutností věnovat dostatek času správě party.

9/10
Tiscali Games
8. 9. 2020
Wasteland 3 je povinnost pro fanoušky klasických RPG, kteří před fantastickými světy preferují špinavou apokalypsu. Lepšího nástupce klasických Falloutů od Interplay jsme si nemohli přát.

7/10
Zing
8. 9. 2020
I potřetí se starému bardovi žánru se svými kolegy, pamatujícími ještě slavnou éru studia Interplay, povedlo vytvořit velmi solidní, příběhově výpravné a dlouhé taktické RPG. Novinka tak se ctí navazuje na odkaz série, která definovala post-apokalyptické hry, ovšem po technické stránce je to nejslabší titul celé trilogie.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře