Wasteland 2


78%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
xbox-one
linux

Podobné hry

Jak si vede hra Wasteland 2 v porovnání s podobnými hrami? Wasteland 2 byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

88%
DD World
1. 3. 2015
Wasteland 2 není dokonalý, tvůrci to vydali podle mě přeci jen trochu předčasně, ale chybky se daří opravovat.

8/10
Eurogamer.cz
7. 12. 2014
Fallout is back, chtělo by se říct. Propracovaný systém, otevřený a bohatý svět s nelineárními volbami a chytlavé tahové boje. Ultimátnímu hodnocení brání jen nedokonalá grafika a pár nedomyšleností v herním systému. Atmosféra a (znovu)hratelnost je ale parádní.

6/10
Tiscali Games
18. 10. 2014
Wasteland 2 plýtvá vaším časem ve všech prvcích designu, byť všechny umí být alespoň někdy zábavné. Kolísavě kvalitní příběh plný klišé, naprostých blbostí, ale i vtipných momentů a odkazů na asi miliardu věcí zvládá držet pozornost hráče jen tak tak. A navrch je ve hře tuna chyb. Nebýt tohle dílo Briana Farga a dalších pomazaných hlav, prolétlo by pod radarem jako laciná ruská nápodoba Falloutu, která...

Eurogamer.cz
2. 10. 2014

4/5
Doupě
28. 9. 2014
Wasteland 2 není perfektní hrou. Má své mouchy a na dnešní dobu až děsivé technické zpracování, ale na tradici postapokalyptických RPG navazuje více než dobře. Tahový systém je pro mne také velké plus. Pokud této tématice holdujete, jistě budete spokojeni i s Wasteland 2. Ta hra stojí za zahrání, dohrání a i třeba několikrát.

4/5
Hrej.cz
26. 9. 2014
Spousta her se snaží navázat na hry ze staré školy. Tohle JE hra ze staré školy. Na hráče je tvrdá, umí být depresivní a má své mouchy, za které se zjevně nijak nestydí.

DEPLENCS