Darkest Dungeon


83%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Darkest Dungeon v porovnání s podobnými hrami? Darkest Dungeon byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4,5/5
Doupě
3. 4. 2016
Darkest Dungeon exceluje na všech stránkách. Je sice vidět, že se jedná o budgetový titul, ale to mu na kráse vůbec neubírá. Je to něco jako přirozené vypadající hezká slečna, která nepotřebuje tunu makeupu a šmínků pro čistý vzhled. Slečna, která vás občas ale hezky poškrábe a pokouše...

4/5
Hrej.cz
13. 2. 2016
Vynikající a zároveň nesmlouvavý roguelike dungeon, kterému nedělá problém zlomit vůli hrdinů ani vás. Vypadá skvěle, hraje se výborně, vydrží dlouho, ale to nejlepší z něj dostanou pouze fajnšmekři a hardcore hráči.

8/10
Zing
30. 1. 2016
Darkest Dungeon je díky jeho originálnímu základu jedním z nejvýraznějších roguelike RPG posledních let. Celek trošku trápí stereotyp, pokud se vám přes něj podaří přenést, může vám tento titul nabídnout řadu hodin kvalitní zábavy.

85%
GamePark
27. 1. 2016
Před necelým rokem jsme vám přinesli první dojmy z hojně diskutované akční tahovovky jménem Darkest Dungeon (článek najdete zde). Už tehdy to přitom byla velmi líbivá a kritiky i hráči uznávaná hra, jenž vyrostla především díky komunitnímu financování na celosvětově nejznámější síti svého druhu – Kickstarter.com.

8/10
Tiscali Games
26. 1. 2016
Darkest Dungeon je skvělým příkladem toho, že na některé věci si stojí za to počkat. Hra se občas začne opakovat a některé její mechaniky nenaplňují svůj potenciál, ale i tak jde o nesmírně zábavné a návykové RPG.

DEENPLCS