Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered


70%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
xbox-one
windows
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered v porovnání s podobnými hrami? Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Tiscali Games
7. 4. 2020
Poctivý remaster plný čarokrásných výhledů a spektakulárních explozí, jeho vyprávění a hratelnost ale stačily značně zestárnout. A pozor – kromě kampaně tu skutečně nenajdete nic dalšího!

80%
Bonusweb
3. 4. 2020
Po nekonečných spekulacích se fanoušci druhého dílu kultovní Call of Duty: Modern Warfare 2 konečně dočkali vytouženého remasteru. Na hru více hráčů se v něm sice nedostalo, i přesto je příběhová kampaň špičková jednohubka, kterou si užijí nejen veteráni.

6/10
Sector.sk
3. 4. 2020
Herný dizajn nezostarol práve najlepšie, obsahu je tu v konečnom dôsledku žalostne málo a ak vám príbeh nevoňal už pri pôvodnom vydaní, tu sa nič nemení. To sú však jediné nedostatky tohto remasteru a aj z nich je jeden veľmi subjektívny. Fanúšikov si určite nájde, na tých pár hodín dokáže dobre zabaviť a naozaj schuti si pri ňom zastrieľate, navyše pri sympatickom audiovizuálnom vylepšení. Ja len...

ENDECS