Call of Duty: Black Ops 4


82%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Call of Duty: Black Ops 4 v porovnání s podobnými hrami? Call of Duty: Black Ops 4 byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Zing
1. 11. 2018
Fanoušci Call of Duty nemají nad čím váhat, pro ně jsou Black Ops 4 jasnou volbou. Ostatní sice může mrzet absence singleplayerové kampaně, vynahradí jim to rozsáhlý Zombies mód a dobře zpracovaný Battle Royale v podobě režimu Blackout.

8/10
Vortex
24. 10. 2018
Pokud jste ochotní zahodit dětinské předsudky a podívat se na obsah nového Call of Duty s nadhledem, uvidíte robustní a po všech stránkách fungující multiplayerovou hru, která má šanci oslovit velmi širokou sortu hráčů díky třem zcela odlišným složkám. Škoda jen nefungujícího matchmakingu, který může řadě hráčům vstup do Black Ops 4 úplně pokazit.

7/10
Tiscali Games
22. 10. 2018
Změna je život a někdy „méně“ znamená „víc“. To je charakteristika dalšího dílu Black Ops, který zanevřel na singleplayer, ale žádná škoda díky povedenému Battle Royale a rozšířené zombíkovské kampani. Škoda ovšem občas recyklovaného PvP multiplayeru a špatné optimalizace. Snad budou vývojáři v opravování rychlí, zbytečně to kazí ryze dobrý dojem z hraní.

8,3/10
Centrum Her
21. 10. 2018
Black Ops 4 ako čisto multiplayerový titul určite nesklame. Ak ste hru kupovali len kvôli singleplayer kampani, možno je čas dať priestor aj bohatej ponuke podarených online režimov.

9/10
Gamebro
19. 10. 2018
Každoročně vydávané Call of Duty bylo pro řadu hráčů důkazem toho, že svět je ještě v pořádku. Pomiňme teď tradiční škarohlídy přísahající na nostalgické zážitky a řekněme si, že Call of Duty se vždy skládalo z intenzivní singleplayerové kampaně na pár hodin, o které se vždy hodně a často i kriticky mluvilo, a pak multiplayerové komponenty, jež si další rok – do vydání nového dílu – žila vlastním životem...

95%
Czechgamer.com
18. 10. 2018
První AAA Battle Royale ukazuje, co zkušenost a peníze dokáží. Doplněný o výtečný Multiplayer a Zombies nám Black Ops 4 dávají perfektní balení online zábavy.

8/10
XboxWeb.cz
18. 10. 2018
Black Ops 4 jsou tu se svým novým multiplayerovým já a nutno říci, že Blackout se jim hodně vydařil a dle našich poznatků překonává jak PUBG tak Fortnite. Zbytek jako zombící nebo klasický multiplayer jsou pak na chuti každého hráče, ale kdo hrál loni a předloni, bude si letos chrochtat blahem. Zbytek se musí rozmyslet, zda hra bude za jejich peníze stát, a že jich vývojáři nechtějí zrovna málo.

5/5
Hrej.cz
17. 10. 2018
Ultimátní kolekce multiplayerové zábavy pod hlavičkou Black Ops, která baví na všech frontách. Tuto hru prostě nejde nedoporučit a zahrát by si ji měli všichni, kteří vyznávají hraní ve více hráčích.

85%
Bonusweb
16. 10. 2018
Veleúspěšné Call of Duty letos poprvé odvrhlo kampaň pro jednoho hráče a láká fanoušky na svoji verzi populárního módu Battle Royale. Jakkoliv je upozadění příběhu nepříjemné, série se konečně posouvá ze zažitého stereotypu. Studio Treyarch pro Black Ops 4 vytvořilo nejlepší multiplayer, jaký kdy série zažila.

3/5
GameSite.sk
15. 10. 2018
Ak hodnotím Call of Duty: Black Ops 4 bez ohľadu na predchádzajúce diely, ide o veľmi dobrú multiplayerovú hru. Režimy pre viacerých hráčov sú skvelo spracované a v konkurenčnom boji na poli battle royale hier začal titul COD: BO4 hrať prvé husle. No v momente, keď si čo i len spomeniem na to, že hra nemá singleplayer a neprináša príbeh ako pridanú hodnotu, tlačia sa mi od sklamania do očí slzy. A...

Eurogamer.cz
17. 9. 2018

DEPLENCS