Call of Duty: Modern Warfare


79%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Call of Duty: Modern Warfare v porovnání s podobnými hrami? Call of Duty: Modern Warfare byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

3/5
Hrej.cz
4. 11. 2019
Nové Call of Duty sráží velké očekávání. Uvnitř pozlátka se totiž nachází „jenom“ další díl, nikoliv nový začátek či snad celá nová epocha značky. To ale neznamená, že by Modern Warfare nemělo kde zazářit.

8/10
Tiscali Games
4. 11. 2019
Modern Warfare je sice reboot, ale na moderní válku se dívá po svém. Jeho kampaň a multiplayer nejsou o nic slabší než v případě originálu – a to je opravdu velice silná pochvala.

8/10
Respawnpoint
3. 11. 2019

8/10
Doupě
3. 11. 2019
Call of Duty: Modern Warfare je přesně tím, co byste si od hry s tímto názvem přáli. Skvělá střílečka, která nabídne propracovanou a originální příběhovou kampaň s přesahem daleko za běžné pobíhání po bojišti a střílení všech okolo. Hlídání vašich kulek, které nesmějí skončit v civilistech a plnění nejrůznějších činností skvěle baví a udrží si vás po celou dobu. Škoda jen, že kampaň je poměrně krátká....

80%
Czechgamer.com
3. 11. 2019
Návrat ke kořenům se v případě Modern Warfare vyplatil. Máme tu klasiku v moderním kabátku s pořádně hutným příběhem.

8/10
Vortex
2. 11. 2019
Na poměry mainstreamových stříleček předvádí Call of Duty: Modern Warfare maximum hlavně v multiplayeru. Vývojářům se podařilo najít perfektní balanc všech jeho aspektů, od pocitu ze střelby, přes motivující způsob levelování, až po velmi neotřelý design map, který však nemusí sednout každému. Příběh je v konfrontaci se sliby a náznaky vývojářů jen velmi smutnou podívanou s několika skvělými momenty,...

9/10
Centrum Her
29. 10. 2019
Call of Duty: Modern Warfare je dokonalou ukážkou toho, ako sa rebootuje značka. Za predchodcami v ničom nezaostáva a ide o fantastický audiovizuálny, ale aj herný zážitok.

DEENPLCS