Zombie Army 4: Dead War


68%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Zombie Army 4: Dead War v porovnání s podobnými hrami? Zombie Army 4: Dead War byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/5
Hrej.cz
3. 7. 2020
Solidní, ale nikterak objevná zábava pro kooperativní hraní. Za pár šupů slušná zábava na jeden, dva večery.

3/5
GameSite.sk
16. 2. 2020
Zombie Army 4 nie je zlá hra. Nie je ani dobrá. Je to hra pre ľudí, ktorí radi strieľajú do blba a možno nechcú multiplayer, hoci určite je lepšia práve vtedy, ak ju nehráte sami, pretože inak je to po chvíli nuda. Na odreagovanie (keď máte nervy a máte chuť na masaker) určite najlepší titul za poslednú dobu. Ako by povedal Yoda – cítim v tebe rozporuplnosť Zombie Army, rozporuplnosť cestou k temnej...

7,5/10
Sector.sk
13. 2. 2020
Kooperácia je určená pre štyroch účastníkov z radu vašich priateľov alebo online komunity. Hneď pri štarte hry si vyberiete uprednostňovaný región, aby sa zlučovali najmä hráči z blízkeho okolia. Môžete si vytvoriť vlastnú hru alebo sa pripojiť k niektorej vytvorenej v zozname, je tu aj možnosť rýchleho náhodného pripojenia. Až na jednu výnimku to fungovalo bez problémov, rýchlo sa našli spolubojovníci,...

7/10
GamePark
8. 2. 2020
Po několika letech vývoje vývojáři z Rebellion Developments vytvořili další pokračování ze série Zombie Army. S tvorbou akčních her má Rebellion Developments dlouholeté zkušenosti a mají na svém kontě například velice úspěšnou sérii Sniper Elite. To samé platí pro Zombie Army, jejíž první díl vyšel již v roce 2013, a který vycházel ze Sniper Elite V2. Hry totiž mají hodně společného a poznáte to ve...

80%
Bonusweb
5. 2. 2020
Stýská se vám po kooperativní klasice Left 4 Dead? Netřeba dál truchlit, Zombie Army 4: Dead War je povedenou střílečkou pro jednoho i více hráčů, která nabízí čiré potěšení z akce.

7/10
Tiscali Games
5. 2. 2020
Zombie Army 4: Dead War je důkazem, že i stokrát omílané téma dokáže zabavit. V kooperaci jde o skvělou střílečku s výborným režimem hordy a solidní kampaní, která se ale neobejde bez opakování úkolů a béčkového příběhu. Nečekejte nic nového, jen velmi příjemnou akci. Sami se do ní ale nepouštějte.

75%
Czechgamer.com
5. 2. 2020
Zběsilá akční jízda, během které zažijete pravé peklo. Nenechte zombie ovládnout Evropu!

5/10
Vortex
4. 2. 2020
Zombie Army 4 je přirozenou evolucí série, která ale neroste dostatečně rychle. Přestože nabízí zábavnou akci postavenou na efektech, krvi a množství, plochá náplň misí v kombinaci s těžkopádným ovládáním vysávají ze hry poslední zbytky života.

7/10
XboxWeb.cz
3. 2. 2020
Zombie Army 4: Dead War je příjemnou kooperační hrou, nabízí fajn příběh, a když člověk přimhouří jedno oko, dá se pěkně hrát i sólo. Bohužel je tady spousta drobností v hratelnosti a repetitivní náplň misí. Na druhou stranu Horda se povedla, nabízí solidní výzvu a příjemné novinky. V součtu tak hra nedosahuje zábavnosti Strange Brigade ze stejné stáje, což je rozhodně škoda, protože potenciál tady...

7/10
Zing
3. 2. 2020
Kvalitní a zábavná akce, která těží především z možnosti propracované kooperace. Nebýt horšího pocitu ze střelby, průměrného příběhu a místy repetitivní herní náplně, nebál bych se hře udělit o bod vyšší hodnocení. S partou spoluhráčů se nicméně budete královsky bavit a Adolf Hitler na vás jen tak nezapomene.

7/10
Doupě
3. 2. 2020
Nikdy jsem nebyl velkým fanouškem nemrtváků a možná právě to, že studio Rebellion stojí za sérií Sniper Elite, způsobilo, že jsem se o Zombie Army před časem dozvěděl. A sérii jsem se vlastně donedávna vyhýbal. Jde o to, že Sniper Elite klade důraz na stealth a promyšlený postup a Zombie Army nějakým záhadným způsobem převádí tyto prvky do akční střílečky se zombíky.

DEENCS