Strange Brigade


67%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Strange Brigade v porovnání s podobnými hrami? Strange Brigade byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

80%
Czechgamer.com
15. 10. 2018
Strange Brigade je skvělou odreagovačkou, která mi do teď v herním světě chyběla. Parádní coop střílečka!

2/5
GameSite.sk
5. 10. 2018
Strange Brigade je hra, ktorá sa dá zhrnúť dvoma písmenami. OK. To, čo robí, robí relatívne dobre. Na jedno prejdenie kampane poskytne dostatok zábavy, no v momente jej ukončenia vám neponúkne nič navyše. Herné mechaniky nie sú na takej úrovni, aby vám hra poskytla veľké množstvo zábavy, no tých 10-15 hodín z nej dostanete.

6/10
Zing
12. 9. 2018
Strange Brigade nabízí povedené kooperativní vyžití a boj s hordami různorodých nepřátel, je však dosti cítit pachuť nudného příběhu a stereotypu. Rovněž zamrzí i málo využitý herní potenciál. Snad budoucí výprava za záchranou světa bude alespoň o stupínek lepší.

6/10
Tiscali Games
11. 9. 2018
Lehce nadprůměrná kooperativní akce, která ale velice rychle vyčerpá svůj potenciál a po zbytek herní doby už se pouze opakuje. Povedenou prezentaci bohužel pohřbívá monotónností, absencí nápadů, diskutabilními rozhodnutími a chybami. Hrajte pouze bez větších očekávání.

8/10
XboxWeb.cz
6. 9. 2018
Příjemné překvapení, ke kterému se budu ještě hodně dlouho vracet. Rebellionu se podařilo vytvořit střílečku s nostalgickým nádechem devadesátek, který padne do noty milovníkům dobrodružných filmů, rychlé akce a pokladů z dávné minulosti. Duch starého Tomb Raideru se alespoň v malých náznacích vrací v prokletém světě, kam s radostí pozvete přátele, aby vám pomohli Seteki vrátit do kobky. Snad s dalším...

8/10
Doupě
1. 9. 2018
Jsem ohromen a překvapen zároveň. Strange Brigade není žádným zázrakem a nenabízí nic jiného než nefalšovanou akční střílečku pro hru s kamarády nebo jen tak v singlepayeru. Odehrává se ovšem v atraktivním prostředí, suprově se hraje, pobaví, rozesměje a umí si dělat legraci jak z hráče, tak ze své béčkové podstaty. Tvůrci si protentokrát na nic nehráli a to je jejich hlavní výhrou. Strange Brigade...

ENCS