State of Decay 2


54%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
windows
xbox
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra State of Decay 2 v porovnání s podobnými hrami? State of Decay 2 byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Tiscali Games
30. 5. 2018
Ve State of Decay 2 jsme se dočkali novinek, které jsme ani nepotřebovali, zatímco mechaniky, které po změnách volaly (například souboje), zůstaly bez výraznějšího zásahu. Hra trošku na sílu razí kooperativní multiplayer, čímž v některých momentech degraduje singleplayerový zážitek až na úroveň skutečné digitální práce. Nakonec tak možná ani nedoceníte, že hra je řádově větší než první díl.

2/5
GameSite.sk
29. 5. 2018
State of Decay 2 je tuctová survival zombie hra. Ale to je asi tak všetko. Hru sprevádza množstvo technických problémov a nedostatkov, animácie pred aktualizáciou vyzerali smutne a navyše hra pre viac hráčov pôsobí nedokončeným dojmom. A ak sa k tomu pridá i fakt, že hru musíte inštalovať cez Microsoft Store, možno si dvakrát rozmyslíte, či si hru kúpite za plnú sumu. Ak však akosi prežijete vyššie...

6/10
Zing
28. 5. 2018
Revoluce se nekoná. Místo toho přichází survival titul, který i přes pár dobrých nápadů je sžírán zaživa naprosto průměrným zpracováním, absencí atmosféry a mnoha bugy a celkovými nedodělky. Naštěstí přichází s pár originální nápady při stavbě základny, dobře zpracovaným ozvučením a přijatelnou cenou.

3/5
Hrej.cz
28. 5. 2018
Neurazí, ale ani nenadchne. Tomuhle survivalu totiž dochází dech rychleji než zombii s uhnilými plícemi a navíc jej sráží technické chyby. Management vaší skupiny přeživších a brutální násilí však dokáže na čas zabavit.

65%
Bonusweb
26. 5. 2018
Žít ve světě plném nemrtvých prahnoucích po vaší krvi je každodenním děsem. Zvláště když boj o přežití ztěžují technické chyby. Pochmurná postapokalyptická atmosféra State of Decay 2 však stejně přitáhne mnoho duší prahnoucích po depresi.

7/10
Doupě
20. 5. 2018
U indie projektů máme většinou velkou výhodu v tom, že nejsem nijak extra náročné na hardware a dokážete je odehrát takřka na čemkoliv. I to je případ State of Decay 2, který zvládne i průměrný dnešní notebooku a díky nenáročnosti si hru tak bez problémů užijete na cestách delší dobu, jelikož baterie nebude strádat tak moc a titul na jedno nabití můžete hrát až několik hodin v kuse. 

7/10
XboxWeb.cz
19. 5. 2018
Sežerou, na co přijdou, děsně zapáchají, nesnesitelně řvou a naprosto nerespektují domovní řád. A přesto je velká pravděpodobnost, že se s nemrtvými budete potkávat hodně dlouho. Undead Labs neobjevily Ameriky, Indii, ani zlatou žílu na Yukonu. Jednoduše vzaly to, co už jednou dobře fungovalo a přidaly k tomu nový obsah a možnost kooperace. To první dorazilo v pořádku a skvěle podporuje survival atmosféru...

0/10
Gamebro
18. 5. 2018
Obyčejní zombíci přestávají videohrám stačit. V roce 2018 se musí objevit nový druh nemrtvých, který by se odlišil od stále početnější konkurence v survivalovém žánru. Ve State of Decay 2 od vývojářského studia Undead Labs a vydavatele Microsoft nově narazíte na krví zaplavené zombie s rudýma očima, kteří jsou nakaženi obzvlášť těžkou formou zombioidní infekce jménem krevní mor. Ne, od State of Decay...

ENDEPLCS