Forza Horizon 4


92%

Průměr z 14 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Forza Horizon 4 nabízí dynamická roční období, která mění hru, odemykají nové události a trasy, ovlivňují jízdní podmínky a transformují průzkum otevřeného světa - to vše v nativním rozlišení 4K a HDR. Hráči budou moci zvládnout řízení ve suchém, mokrém, blátivém, zasněženém a zledovatělém prostředí ve sdíleném světě, kde každý zažívá změny v denní době, počasí a ročních obdobích.

Forza Horizon 4 umožňuje hráčům zvolit si cestu, jak se stát Horizon Superstar. Jsme hrdí na to, že můžeme představit dvě z našich nejžádanějších funkcí - zbrusu nový Route Creator, který vám umožní navrhovat a sdílet vaše vlastní závodní trasy kdekoli v otevřeném světě a možnost hrát na 60 snímků za sekundu pro hráče na Xbox Jeden X.

S více než 450 vozy od více než 100 licencovaných výrobců nabízí Forza Horizon 4 největší a nejrozmanitější seznam vozů Horizon se všemi možnostmi přizpůsobení, které hráči Forza milují, jako jsou nové upgrady Drift Suspension a personalizace řidiče.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
windows
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra Forza Horizon 4 v porovnání s podobnými hrami? Forza Horizon 4 byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
Gaming professors
19. 7. 2021
Forza Horizon 4 je mojí nejoblíbenější závodní hrou, ke které se neustále vracím, buď abych si oddychnul od každodenních povinností, nebo abych se s kamarády vybláznil u driftování po Anglii. Má bohužel svoje mouchy v podobě jízdního modelu, který mi osobně nesedí, a méně kvalitních zvuků. Doufám ale, že tyto menší nedostatky se doladí ve vydání Forza Horizon 5, koncem tohoto roku, kde zavítáme do...

9,3/10
Centrum Her
17. 10. 2018
Forza Horizon 4 je prototyp závodnej hry, ktorá nemá momentálne konkurenciu. Must have titul.

9/10
Tiscali Games
6. 10. 2018
Do detailu propracovaná, maniakálně vypiplaná a obsahem našlapaná závodní nirvána pro všechny milovníky dvoustopých mašin. Chyby bychom hledali leda tak s lupou v ruce – přílišná podobnost s vynikajícím předchůdcem je přesto nezpochybnitelná.

5/5
GameSite.sk
3. 10. 2018
Ak ste si doteraz mysleli, že Forza Horizon 3 je najlepšia akrádová pretekárska hra tejto generácia, tak po vyskúšaní štvorky to asi prehodnotíte. Je úctyhodné, ako vedia Playground v tomto žánri inovovať, aj keď sa zdá, že sa inovovať nedá. Všetko v nádhernom kabáte a v absolútnej slobode toho, čo chcete robiť. Je to predsa váš festival, tak si ho nenechajte ujsť.

9/10
Zing
2. 10. 2018
Znovu, znovu, znovu a znovu Playground Games dokazují, že závodní hry zkrátka umí. Forza Horizon 4 baví, nadchne vás napěchovaným obsahem a přidá k tomu změnu ročního období s dynamickým počasím, modifikátory obtížností, velký výběr vozidel a sdílený on-line svět.

90%
Bonusweb
2. 10. 2018
Parafráze textu od Visacího zámku v titulku sice naznačuje spíše negativní konotace, ale pravda je taková, že Forza Horizon už počtvrté dělá to, co umí nejlépe. A opět to dělá skvěle. Žádné zásadní novoty zde zkrátka nejsou žádoucí.

9/10
Vortex
27. 9. 2018

9/10
Doupě
25. 9. 2018
Nová Forza Horizon sice není moc inovativní, avšak je opět lepší, krásnější a zábavnější. Pokud hledáte dobré závody, neváhejte ani vteřinku, protože si možná čtete recenzi nejlepší závodní hry roku.

85%
Czechgamer.com
25. 9. 2018
Na první pohled stejná hra jako třetí díl. Na detailnější pohled hra více zaměřená na online a pravidelné hraní, jak tomu dnes bývá u tzv. “živých” her.

Tiscali Games
25. 9. 2018
Protože zatím nebyl k vyzkoušení multiplayer, na konečný verdikt si musíte ještě chvíli počkat. Už teď ale nové arkádové závody vypadají nádherně a zábavně, jen zkrátka trošku povědomě.

10/10
XboxWeb.cz
25. 9. 2018
Do rukou se nám dostala závodní hra, která aktuálně nemá konkurenci. NFS šlape vodu a je to dobrá hra na mobil a The Crew 2 to vše totálně překombinovalo. Jediným konkurentem FH4 je tedy FH3 :-) Nelze tedy jinak, než mávnou šachovnicovým praporkem a vyhlásit jasného vítěze, který kromě hratelnosti a zábavnosti ukázal, jak mohou hry ve 4K vypadat!

Eurogamer.cz
25. 9. 2018
Král je mrtev, ať žije král! Drobné výhrady sice jsou, ale tohle prostě nejde než doporučit.

5/5
Hrej.cz
25. 9. 2018
Lepší, hezčí, vypilovanější. Forza Horizon 4 je dalším krokem evoluce arkádového závodění.

8,5/10
Gamebro
25. 9. 2018
Takhle nějak si představujeme onu často vzývanou dvourychlostní Evropu. Zatímco hráči, kteří si koupí Forza Horizon 4 v Ultimate Edition, mohou hrát už od 28. září, majitelé standardní edice si počkají až do 2. října. Nenechme si tím ale zkazit náladu a přistupme k recenzi nových závodů od Playground Studios s otevřeným hledím.

PLDEENCS