Darksiders Genesis


79%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Darksiders Genesis v porovnání s podobnými hrami? Darksiders Genesis byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
IndianTV
16. 3. 2020
Darksiders Genesis kombinuje rychlou hack and slash akci spolu se skvělou hudbou, která doplňuje už tak pekelnou atmosféru. Nebýt občasných bugů a jednotvárných hádanek, odnesla by si hra klidně i o bod více.

85%
Bonusweb
1. 3. 2020
Série Darksiders se vrátila s překvapivým spin-offem v podobě izometrického akčního RPG ve stylu Diabla. Ještě překvapivější je však kvalita hry. Je to totiž super mela!

7/10
Doupě
26. 2. 2020
Airship Syndicate dokázali opravdu husarský kousek. Přinesli starou dobrou hratelnost původních dílů do trochu jiné formy. Formy, která titulu překvapivě dost sluší. Darksiders Genesis se hraje opravdu skvěle a nabízí nový rozměr zábavy. Vyniká v rozmanitém level designu, výtečném soubojovém systému a dynamické hratelnosti. Oproti minulému dílu také chválíme vybalancovanou obtížnost. Na druhé straně...

8/10
XboxWeb.cz
14. 2. 2020
Jezdci ve dvojitém balení možná vyrazili novým směrem, ale přesto se vrátili na začátek. Hratelně je Genesis tím nejzábavnějším dílem od jedničky, A to navzdory skutečnosti, že Lucifer se svými kumpány nedosahuje epičnosti předešlých zloduchů. Hromadné řežby skvěle doplňují oddechové pasáže, kde drobné mapy ukážou, že zase tak malé nejsou. Jestli hledáte adrenalinovou akci se sympatickými hrdiny, máte...

4/5
GameSite.sk
31. 12. 2019
Darksiders Genesis nie je perfektná hra bez chýb, ide však o odvážny pokus, ktorý sa vydaril. Akčná adventúra s izometrickou kamerou prináša novinky, no stále sú to Darksiders, ktorých fanúšikovia už roky poznajú. Ide o prequel, čo otvára dvere aj ľuďom, ktorým sa nechcelo vstupovať do takto rozbehnutej série. Zaujímavý príbeh o boji za rovnováhu medzi silami dobra a zla, ako aj o intrigách v pekelných...

7/10
GamePark
27. 12. 2019
Není tomu ani rok, co jsme recenzovali třetí díl akční série Darksiders. Ti z nás, kteří vlastní konzoli Playstation 4 a mají aktivní předplatné PS Plus, jej dostali rovnou v září zdarma. Nyní v posledním měsíci letošního roku přichází Darksiders Genesis. Jedná se o čtvrtý díl?

Eurogamer.cz
24. 12. 2019
Jste-li zruční s gamepadem, nemusí to být špatná volba. Nedáte-li ovšem klávesnici a myš z ruky, je riziko, že něco roztřískáte.

8/10
Tiscali Games
17. 12. 2019
Odbočka od hlavní série byla riskantní, ale nakonec buďme rádi za odvahu autorů. Mix akčního RPG, platformingu, řešení hádanek a prvků metroidvanie je pekelně zábavný i přes slabší technickou stránku a prakticky nehratelný gaučový koop.

7/10
Doupě
17. 12. 2019
Jednoduchá diablovka, ve které drtíte zástupy nepřátel. Darksiders Genesis rozhodně není špatný titul, který to však nedotáhl dál než na zábavnou odreagovačku. A vadí to? No odpověď záleží na vás. Já se při hraní bavil, ačkoli v detailech je síla a v tom působí hra dost nedotaženě.

8/10
Zing
13. 12. 2019
Darksiders Genesis je velmi povedený díl, jenž přichází se svými vlastními nápady, ale přitom zůstává věrný duchu jeho možná trochu neprávem opomíjené série. Menší rozpočet má sice na svědomí poměrně nevychytaný technický stav a nešťastná je i nepříliš fungující lokální kooperace, ale díky povedené hratelnosti jí to rádi odpustíte.

95%
Czechgamer.com
5. 12. 2019
Výborný přírůstek do Dakrsiders rodiny. Jako správný hack and slash lepší ve dvou.

DEENPLCS