Minecraft Dungeons


72%

Průměr z 12 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
nintendo switch
xbox

FAQ

Otázka: Kdy vyjde ?

26.5. 2020

Otázka: Na jaké platformy vyjde ?

Na všechny současné herní platformy: XBOX ONE, PS4, Windows, Nintendo Switch.

Otázka: Budou nějaké speciální edice ?

Vyjde základní edice a "Hero editon", kde bude navíc : 2 skiny, pet, 2 DLC packy

Recenze

6/10
Doupě
6. 6. 2020
Jednoduchost vedla k prosté hře, kterou může hrát vážně kdokoli a můžete se dost pobavit. Ve výsledku ale nijak nevybočuje a servíruje to, co již dávno známe. Minecraft Dungeons prostě nijak nenadchne a nebýt to Minecraft, snadno bychom hru přehlédli. Nenáročné hráče to však přesto uspokojí.

80%
Czechgamer.com
1. 6. 2020
Minecraft dospel do štádia, kedy sa z neho pokojne môže stať aj akčná RPG hodná vašej pozornosti

70%
Bonusweb
30. 5. 2020
Akční RPG odbočka Minecraft Dungeons nedělá slavné značce ostudu a přináší zábavnou a snadno přístupnou hratelnost. Jde o ideální rodinnou hru, která boduje možností až čtyřčlenné kooperace a povedenou audiovizuální stránkou. Náročnější hráče může odradit krátká herní doba a v jádru jednoduché a repetitivní herní mechaniky.

7/10
Tiscali Games
29. 5. 2020
Od Minecraftu bych čekal větší kreativitu, od diablovky zase delší kampaň. Výsledek je přesto zajímavým hybridem zvlášť pro ty, kdo by si na Diablo nebo Path of Exile netroufli.

6,5/10
Sector.sk
29. 5. 2020
V prípade úmrtia sa dokážete na bojisku ešte trikrát oživiť. Ak miniete všetky životy skôr, ako dosiahnete východ  z bludiska, misiu musíte začať od začiatku. Na najľahšej obťažnosti to úplne stačilo, s výnimkou poslednej misie, ktorá je podstatne dlhšia ako ostatné a aj finálny boss vás viac potrápi. Tam o všetky životy môžete prísť pomerne ľahko a reštart bludiska vás nepoteší. Tu treba spomenúť,...

3/5
GameSite.sk
28. 5. 2020
Nevyužitý potenciál. Minecraft Dungeons je skrátka priemernou hrou, pri ktorej sa pri dlhších herných sedeniach skôr či neskôr začnete nudiť. Nedá sa povedať, že by robila niečo zle, to nie, len toho, bohužiaľ, nerobí dosť, a skúsenejším hráčom preto môže pripadať po čase trocha plytká. Chcelo by to viac mechanizmov, viac hĺbky, viac prekvapujúcich prvkov. Na to, že ide o hru zo sveta Minecraft, sa...

8/10
IndianTV
28. 5. 2020
Jedná se o silně repetitivní hru, která vás přesto bude držet v napětí a nenechá vás odpočinout. Prozatím je její herní doba velice krátká, to se snad změní s příchodem DLC. Sem tam se nějaký mob někde zasekne, ale to je bug, který se spíš dá považovat za plus. Minecraft Dungeons si zahrají jak mladší, tak i starší hráči. Nejste obtěžování žádným složitým systémem craftingu ani nejste vystavováni ničím,...

4/5
Hrej.cz
28. 5. 2020
Příjemný, i když strohý hack'n'slash výlet do světa Minecraftu. Ideální start pro potěr, který třeba za pár let otevře brány čtvrtého Diabla.

7/10
Vortex
28. 5. 2020
Minecraft Dungeons je na pohled velmi pěkná a technologicky dotažená hra, která vám nebude házet klacky pod nohy. Pokud by mělo jít o první seznámení s žánrem hack and slash RPG, pak jde o ideální vstup, zvlášť v kombinaci s nezaměnitelnou stylizací Minecraftu. Hráčům, kteří už nějakou zkušenost mají, však nemá hra co nabídnout a trvanlivostí zrovna neoplývá. Možnost zahrát si ji v rámci Game Passu...

9/10
XboxWeb.cz
27. 5. 2020
Minecraft Dungeons je skvělou jízdou. Má výborné tempo, přístupné mechaniky, a hlavně je to prostě Minecraft se svým osobitým zpracováním a kouzlem. Zábava jak pro dospělé, tak i pro děti, takže opravdu pro celou rodiny. Nezbývá než popřát vám štěstí a hurá za dobrodružstvím.

65%
Alza
26. 5. 2020
Minecraft Dungeons cílí zejména na mladší publikum, které neočekává nic komplexního. Protřelí hráči Diabla a jemu podobných her budou výraznou jednoduchostí zklamáni, přesto kooperace až pro 4 hráče dokáže svou nenáročnou zábavou alespoň krátce zaujmout i širší publikum.

7/10
Zing
24. 5. 2020
Jednoduší roztomilá varianta na oblíbená ARPG je přesně tím, na co vypadá. Ideální hra pro nováčky v rámci žánru, fanoušky Minecraftu, sváteční hráče nebo jednoduchý gaučový coop. Veteráni si ale mohou nastavit nelítostnou obtížnost a užít si překvapivě ostrou výzvu, která dokáže pohltit - sám jsem od ní nevstal, dokud jsem nebyl na konci.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře