Maneater


74%

Průměr z 13 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
nintendo switch
ps4
xbox

Recenze

80%
Paranskyraj
8. 6. 2020
Akční , zábavná, odlehčená hra se zajímavými RPG prvky, kdy netradičně hraješ za “žraloka” v atmosféře pohodových osmdesátých let.

6/10
Doupě
8. 6. 2020
Být žralokem je parádní pocit, zvlášť, když máte kolem sebe svět hodný průzkumu. Za krásou světa se však skrývá opakování stejných činností. Maneater zaujme svým tématem, ale rychle začne nudit svou jednotvárností

7/10
IndianTV
6. 6. 2020
Maneater není pro každého. Příznivci Čelistí a podobných filmů si užijí zajímavé a originální dobrodružství v mořském světě i brutální a krvavé souboje s jinými dravci a lovci žraloků. Hra doplácí na stereotypní úkoly a horší technickou stránku.

7/10
Vortex
2. 6. 2020
Nižší cena neospravedlní všechny chyby a nedostatky, ale neměli bychom na ni při hodnocení zapomínat. Maneater je navzdory všem výtkám zábavná hra, které by možná ještě víc slušela vysloveně komiksová stylizace a méně explicitního násilí. S bizarním úkolem se ale vývojáři vypořádali docela obstojně. Škoda jen, že je po stránce obsahu titul poněkud mělký.

5/5
GameSite.sk
1. 6. 2020
Maneater je jednoznačné prekvapenie tohto videoherného roku. Titul s čudným žánrom spočiatku prekvapí a vy sa budete čudovať, o čo v skutočnosti ide. No nejde o žiadny béčkový kúsok, ako by sme mohli čakať. Nájdeme tu kopec zaujímavosti zo sveta žralokov, nemusíte sa však báť, že ide o čisto edukačný kúsok. Na to ihneď zabudnite. Je tu veľa fantazmagórií, množstvo akčných pasáží, neobyčajné RPG prvky...

70%
Bonusweb
29. 5. 2020
Milovníci béčkové krvavé zábavy jistě v žraločím Maneaterovi najdou zalíbení. Nesází totiž jen na originalitu za každou cenu a v jádru je překvapivě povedeným akčním RPG.

68%
Alza
29. 5. 2020
Maneater přináší netradiční koncept hraní za lidožravého žraloka. Autoři z Tripwire Interactive netradiční akční adventuru opepřili svérázným humorem a RPG systémem, ale postupem času může nastoupit stereotyp. Uspět může především jako odpočinkový titul na hodinku po práci u fanoušků béčkových filmů.

85%
Czechgamer.com
28. 5. 2020
Vhled do života žraloka, jehož největším nepřítelem jsme právě my.

8/10
Respawnpoint
26. 5. 2020
ManEater je unikátní herní zážitek, který vás uchvátí svým pojetím a samotným zpracováním, přičemž nabízí i jistý ekologický nadhled. Hru trochu sráží stereotypní herní náplň a téměř nulová znovuhratelnost. Možnost hrát za žraloka, je ale stejně to nejlákavější, bez debat.

7,5/10
Sector.sk
26. 5. 2020
Vylepšenia tela sú kostené a elektrické a prejavia sa aj na fyzickom vzhľade. V neskorších fázach už ani nevyzeráte ako klasický žralok, ale bizarné monštrum s farebnými plutvami alebo drsným pancierom. Tu získate mnoho bonusov, ako je nárast masy, odolnosti, zrýchlenie plávania, väčšia výdrž na súši, silnejší náraz alebo výhodu pri útoku proti rybárom. Postupne sa z vášho mladého žraloka stane húževnatý...

7/10
XboxWeb.cz
26. 5. 2020
Jestli u Čelistí zíváte nudou a radši přepínáte na krvavé laguny, osmihlavé žraloky a megalodony, je Maneater vaše krevní skupina. Třebaže lidožravý žralok není typický hrdina románů o pomstě, vždy se najde důvod, proč mu během krvavých jatek držet palce. Primitivní zábava má pár oduševnělých momentů, čímž dobře ředí odlehčenou hratelnost a prázdnější herní náplň. A že nemáte rádi RPG? Možná máte a...

3/5
Hrej.cz
25. 5. 2020
Maneaterovi se navzdory zvláštní premise a herní náplni není nutné vyhýbat, nesmrdí rybinou. Ale ruku na srdce – tisícovka vám pořídí mnohem zábavnější a poctivější tituly.

7/10
Zing
25. 5. 2020
Maneater je krátký a nenáročný titul, nabízející příjemně kompaktní otevřený svět, velice jednoduchou hratelnost, lehké RPG prvky, vtipný příběh a samozřejmě žraloky! Pokud vám toto ke štěstí stačí, rozhodně jeho koupí neprohloupíte. Pokud ale od her vyžadujete o něco komplexnější zážitek, můžete ho beze strachu přeskočit, případně počkat na nějakou budoucí slevu.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře