Chivalry 2


76%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
playstation 4
xbox-one
xbox
ps5
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Chivalry 2 v porovnání s podobnými hrami? Chivalry 2 byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Gaming professors
16. 7. 2021
Důležité je, že hra funguje tak, jak má. Postavy jsou dobře vyvážené a mapy mi přijdou zajímavé. Oproti Mordhau je hra i dostupnější a stále se k ní vracím pro další dávku zábavy. Tento unikátní typ hratelnosti má velký potenciál a myslím, že po přidání dalšího obsahu se servery zaplní.

6/10
Respawnpoint
1. 7. 2021
Chivalry 2 pro mě po dlouhou dobu bude prázdným titulem. Obsahuje pouze MP část, málo map a málo módů. Menu pro úpravu postavy hru také moc nezachraňuje. Středověká klání končí masakrem a na nějaké taktizování uprostřed bitevního pole také nezbývá čas. Na druhou stranu, hra se prodává za necelých tisíc korun a pokud máte rádi středověk a baví Vás tématika z tohoto období a nebo jste nehráli první díl,...

9/10
IndianTV
30. 6. 2021
Jedná se o velmi zábavný multiplayerový počin ze středověkého prostředí, hra je zábavná, gameplay za jednotlivé třídy odlišný a závisí dost na vašem skillu. Co by titulu mohlo časem uškodit, je menší počet map, osobně však věřím, že vývojáři brzy dodají další. Celková nadsazenost pak hře také prospívá a možnost nechat se odpálit katapultem jsem nejednou zopakoval.

75%
Czechgamer.com
28. 6. 2021
Určite pozitívny návrat starej dobrej série, ktorá však doposiaľ má niekoľko väčších múch

7/10
Sector.sk
23. 6. 2021
Sympatická je možnosť kedykoľvek v boji meniť pohľad prvej a tretej osoby. V prvom prípade sa vám môže lepšie bojovať, v druhom prípade máte lepší prehľad o tom, čo sa deje všade okolo vás a hlavne za vami. Hudba a ozvučenie sú na dobrej úrovni, ale pokriky, ktoré, ako už bolo spomenuté, majú aj taktický význam a prinášajú bonusy, znejú fakt hrozne. Ale nie v tom zmysle, že by pôsobili zastrašujúco,...

3/5
Cooldown
22. 6. 2021
Skvělý hratelnostní, vizuální i zvukový požitek z brutálních středověkých bitev v Chivalry 2 kazí na XSeS nízký framerate, který neodpovídá úrovni grafiky, a časté vizuální glitche. Malé množství herních módu brzy omrzí.

8/10
Doupě
21. 6. 2021
Ať žije král! Tornbanner Studios nám ukázalo, jak má multiplayerová středověká hra vypadat a Chivalry II se posunulo po každé stránce. Hra je neskutečně návyková, má skvělou atmosféru a neustále se v ní můžete zlepšovat. Nohy ji bohužel podsekává horší optimalizace, bugy a málo obsahu.

70%
Bonusweb
21. 6. 2021
Druhý díl populární středověké akce se ukazuje být obstojným nástupcem. Opět za třesku mečů, sekyr a kopí v multiplayerových bitvách mydlíte ostatní hráče a z krátkodobého hlediska je to zábava. Dlouhodobý potenciál hře schází.

9/10
XboxWeb.cz
18. 6. 2021
Ultimátní středověká rubačka s pěkným prostředím, nápaditou náplní misí, různorodými třídami a robustním soubojovým systémem. Tak nějak bych ve zkratce charakterizoval nové Chivalry, které jistě velice dobře uspokojí fanoušky prvního dílu a zároveň přiláká celou řadu nových zájemců o historický šerm. Koupí chybu rozhodně neuděláte.

8/10
Zing
11. 6. 2021
Zábavná, imerzivní, krvavá. Tak přesně taková hra je Chivalry 2. Nebýt technických neduhů a menší porce obsahu, jednalo by se o jasnou volbu. V roli rytíře jsem se velmi bavil. Komplexní soubojový systém, pokud mu to dovolíte, skrývá nevídanou výzvu a já se těším, jak se budu zlepšovat. Nové Chivalry vás totiž za snahu dosyta odmění.

ENDECS