Necromunda: Hired Gun


45%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox
xbox-one
ps4
ps5
playstation 4

Podobné hry

Jak si vede hra Necromunda: Hired Gun v porovnání s podobnými hrami? Necromunda: Hired Gun byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

80%
Bonusweb
11. 6. 2021
Necromunda: Hired Gun je rychlá a zábavná akce se skvělou hudbou. Pokud máte rádi nového Dooma a vztah k Warhammeru 40k, je tu velká šance, že si užijete i tento kousek.

4/10
XboxWeb.cz
8. 6. 2021
Necromunda byla mým černým koněm jara, ale hobluje zadní pozice hned od startu. Nevyladěná technická stránka a ovládání se železnou koulí při pohybu, neumožní vyniknout hratelnosti, která třebaže průměrná, dokázala by zabavit alespoň po dobu hlavní kampaně. K ničemu je parádní design úrovní a levely prorostlé mnoha přístupy, když se po nich pohybuje tlupa tupců, která nemá ponětí, proč byla stvořena....

5%
Alza
7. 6. 2021
Necromunda: Hired Gun bohužel nenaplnil naděje fanoušků temného fantasy světa Warhammer 40k. Místo střílečky z rozmanité a nebezpečné planety dostanete průměrný titul se spoustou chyb, nepřesným mířením, problematickým pohybem postavy a nedotaženými mechanikami. Nic nezachrání ani tolik propagovaný cyber-mastif, bohužel.

5/10
Zing
7. 6. 2021
Stylový boj dokáže strhnout a svérázné prostředí zaujmout, ale bohužel hra poněkud trpí po technické stránce a ani design některých jejích herních mechanik (vylepšování zbraní, pes, vedlejší úkoly) nepůsobí úplně hotově. V praxi se tak jedná o zapomenutelnou jednohubku, která zvládne zabavit, ale také zanechat hořkou příchuť promarněné příležitosti. Pouze pro nenáročné hráče nebo oddané fanoušky předlohy.

5/10
Doupě
6. 6. 2021
Jako celek je hra takový horší Doom. Ačkoli má zajímavé lokace a silný lore, žádná jiná složka hry není bez větších chybiček a nedomyšleností. Nadšenci do Warhammer 40,000 by měli koupit dvakrát promyslet, ostatní udělají lépe, když začnou novou kampaň v Doomovi nebo Wolfensteinovi.

PLCS