Mortal Kombat


84%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps3
xbox 360
pc

Recenze

4/5
Doupě
11. 8. 2013
Novinek nakonec tolik není. Mortal Kombat Komplete Edition nabídne lepší grafiku, odemčené DLC postavy a to je víceméně vše. I to ale stačí. PCčkáři by měli být rádi (já tedy jsem) za vydání této kvalitní hry na jejich počítačích. Pokud máte kamaráda, se kterým titul hrát, hra vám vydrží dlouhou dobu. V případě neshod s drahou polovičkou tak můžete navíc řešit i spory bez domácího násilí.

Eurogamer.cz
8. 2. 2013

90%
GamePark
4. 5. 2011
Mortal Kombat bychom mohli označit za jednu z nejvýznamnějších značek celé herní historie. A už existuje skoro dvacet let, první Mortal Kombat spatřil světlo světa v roce 1992. A když se vysloví tento název, každému fanouškovi se určitě okamžitě vybaví vražedné fatality, řežby proti kamarádovi na jedné konzoli a nejeden rozflákaný ovladač. Jó, to byly časy! Bohužel pak přišla éra pro Mortal Kombat...

4/5
Doupě
2. 5. 2011
Pro fanoušky je nový Mortal Kombat nádhernou poctou době prvních dílů. Pozorný hráč a znalec narazí na spousty detailů od stále stejně namačkávaných komb, přes povědomé arény, Fatality, Babality a další legrácky. Nováček zase dostane přístupnou a dobře vypadající bojovku se spoustou obsahu, který vydrží na zatraceně dlouhou dobu. Tak ať teče krev! 

4/5
Hrej.cz
29. 4. 2011
Pod taktovkou nového vydavatele tu máme nejlepší Mortal Kombat od poloviny 90. let. Krutý, rychlý, nabitý obsahem a překvapivě orientovaný i na jednoho hráče.

8/10
Tiscali Games
28. 4. 2011
Skok správným směrem a symbolický dárek všem, kdo stahují nejrůznější ultimátní edice s desítkami mortalovských postav a vzpomínají na staré dobré časy. Tohle jsou staré dobré časy v moderním kabátku s koňskou dávkou nadšení a dobrých nápadů do budoucna. Kulatý desátý díl, který nás čeká příště, by mohl vychytat poslední chybičky a dostat Mortal Kombat zpátky na trůn krále žánru. Do té doby si můžete...

90%
Bonusweb
26. 4. 2011
Devátý díl legendární bojovkové série se vrací zpět ke kořenům a přináší spoustu krvavé zábavy, která vám vydrží na dost dlouho.

9/10
Zing
22. 4. 2011
Najít bojovku s bohatou přidanou hodnotou je těžké. Nový Mortal Kombat k tomu ale navíc přidává i orgie pro fanoušky a nevídanou různorodost, originalitu a horu létajících vnitřností navrch. A to se vyplatí.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře