MORTAL KOMBAT X


80%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra MORTAL KOMBAT X v porovnání s podobnými hrami? MORTAL KOMBAT X byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

70%
Bonusweb
21. 4. 2015
Bojovka Mortal Kombat X přináší bohatý obsah, propracované herní mechanismy, poctivou porci nezbytné brutality i zajímavé nové postavy. Pokud jste vlastníky PlayStation 4 nebo Xboxu One, neváhejte. Ale na PC by asi bylo lepší chvíli vydržet. Proč? Jednoduše proto, že hra není příliš optimalizovaná.

8/10
Tiscali Games
21. 4. 2015
Po všech stránkách vkusně upgradovaná hra, která nabídne spoustu výzev zelenáčům i omláceným profíkům. Dějově už je to sice trochu vyšroubované, ale decentní úpravy herní mechaniky zajistí Mortalu dlouhou životnost. Raiden a spol. jsou v těch nejlepších rukou.

4/5
Hrej.cz
21. 4. 2015
Nejzábavnější bojovka nynější dekády. Kdo se neštítí krve, vnitřností a učení složitých komb, ten nesmí nový Mortal Kombat vynechat. Ovšem za předpokladu, že při výrazech "menší technické potíže" a "hromada DLC" se vám nechce zoufale plakat.

81%
Czechgamer.com
20. 4. 2015
Ak by producenti netrvali na nechutných DLC balíčkoch, išlo by až na príbehovú linku o ultimátny zážitok. Aj napriek tomu ide o najlepšiu časť série a rozhodne ju odporúčam každému milovníkovi tohto žánru. Mne osobne to skráti čakanie na nový SF.

Eurogamer.cz
20. 4. 2015
Brutální evoluce správným směrem.

4/5
Doupě
19. 4. 2015
Mortal Kombat X je jednou z nejlepších – ne-li vůbec nejlepší – bojovkou posledních let. Je až hystericky brutální, chcete-li ji ovládnout naplno a dokonale, pak také mimořádně náročná, technicky více než vydařená, a, abychom zodpověděli otázku z úvodního odstavce, prostě i po dvaceti letech funguje. Jde zkrátka o bojovku ze staré školy, a proto bude záležet na hráči samotném, co od ní očekává. Pokud...

9/10
XboxWeb.cz
16. 4. 2015
Starý Mortal Kombat s novými a brutálnějšími fatalitami, v moderním kabátku a s zbrusu novým obsahem. Hezčí, lepší a vůbec vypiplanější než jeho předchůdce z roku 2011. Ať už jste v bojovkách zajetí, či nikoliv, Mortal Kombat X vás přijme s otevřenou náručí, navíc vám poví něco o původním příběhu a veteránům zase ukáže, že značka Mortal Kombat ještě nepatří do starého železa a je na čase přejít z vyklepaných...

DEENPLCS