Mad Max


73%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
macos
linux
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Mad Max v porovnání s podobnými hrami? Mad Max byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

70%
GamePark
9. 10. 2015
Oživení filmové série Mad Max úspěšným novým dílem Fury Road z května letošního roku také otevřelo cestu pro nějakou tu hru. Na tu jsme nemuseli čekat moc dlouho a nyní již můžete pár týdnu brázdit postapokalyptickou krajinu ve vlastním voze a zažívat to, co hlavní hrdinové aktuálního filmu i dříve Mel Gibson.

75%
Bonusweb
13. 9. 2015
Šílená doba si žádá šílené činy od šílených hrdinů. A žádný z nich nemá v hlavě takový zmatek jako Šílený Max. V postapokalyptickém světě, v němž hraje hlavní roli násilí a cenu mají pouze benzin, voda a šrot na stavění vozů, patří k jedněm z mála, kteří dokázali přežít a postarat se o sebe.

79%
Czechgamer.com
12. 9. 2015
Zábavný, leč po čase stereotypní titul, který je od šedého průměru zachráněn chytrým využitím licence, atmosférou a parádními souboji v autech. Škoda fádního příběhu a časté opakovatelnosti vedlejších aktivit, kvůli kterým se z Mad Maxe stává lehký nadprůměr.

7,8/10
Centrum Her
10. 9. 2015
Bez kvalitného príbehu tu nie je nič, čo by vás ťahalo v hraní dopredu, ale po desiatke hodín si vlastne uvedomíte, že je to sakra dobre odvedená open world adventúra.

3/5
Hrej.cz
8. 9. 2015
Mad Max není z čistě matematického hlediska průměrnou hrou. Jeho hodnocení ale sráží z vysokých čísel neuvěřitelné množství nedodělků, zbytečných chyb a podivných rozhodnutí jeho autorů.

Eurogamer.cz
7. 9. 2015
Úvodních pár hodin šedý průměr, ale jak se motor hratelnosti a atmosféry roztočí na plné obrátky, je to extra jízda.

3,5/5
Doupě
6. 9. 2015
PS: Zkuste si během jízdy pustit soundtrack z nového filmu a nebudete litovat.

7/10
Tiscali Games
5. 9. 2015
Zábavná postapokalyptická akce, kterou sužuje silná recyklace obsahu. Vyvažuje to divokými honičkami, povedeným zpracováním soubojů a poutavým vizuálem.

8/10
XboxWeb.cz
5. 9. 2015
Béčkově tvářející se áčko pro všechny se vším s nekoherentním příběhem beroucí si základy jen z prvního dílu Mad Max z roku 1979. Máte rádi Far Cry? Máte rádi Shadow of Mordor? A k tomu máte rádi postakalyptickou jízdu na čtyřech kolech? Směle do toho a půl je hotovo, no a pak ten drobný stereotyp...

DEENPLCS