Spec Ops: The Line


80%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3
xbox 360

Recenze

78%
DD World
23. 7. 2012
Celkově stojí Spec Ops: The Line za zahrání, i když nečekejte střelecké akční orgie jako takové, spíše psychologickou filmovější akční hru. Rozhodně solidní letní herní kratochvíle, zvlášť v herním suchu, jež nyní tradičně panuje.

85%
GameSite.sk
14. 7. 2012
Táto hra je rozhodne najväčším prekvapením tohto leta. Sám som od tejto hry nečakal tak veľa. Zo začiatku sa to rozbieha pomaly, čo je mínus, ale postupom deja sa všetko zahusťuje. Jednoducho povedané, atmosférická hra plná zvratov, morálnych rozhodnutí a občas dojímavého a morbídneho príbehu, vo výborne nasvietenom a vymodelovanom prostredí Dubaja. Hra sa príjemne hrá a je v nej plno epických momentov,...

80%
Bonusweb
10. 7. 2012
Život vojáka není žádný med. Nejenom, že má na rukou dennodenně krev, ale občas se musí ponořit i do pořádné morální špíny, ukazuje hra Spec Ops: The Line.

80%
Časopis SCORE
10. 7. 2012
Spec Ops: The Line je vcelku povedená hra, která šikovně skloubila naskriptované pasáže a divikou akci říznutou nutností opatrně taktitizovat a neustále se krýt. Slušná grafika společně s neotřelým příběhem dělá z této hry zatím jednu z nejlepších záležitostí na letošní, herními publishery poněkud zapomenuté prázdniny. Jde rozhodně o jendu z těch lepších her posledních měsíců, ačkoli s sebou nepřináší...

8/10
Tiscali Games
29. 6. 2012
Velké překvapení a černý kůň na poli válečných stříleček. Spec Ops vám vesrvíruje temný příběh, který oponuje všem současným klišé válečných her. Škoda, že jej nedoplňuje stylu vyprávění více odpovídající akční složka.

8/10
Sector.sk
27. 6. 2012
Na PC sa navyše mohlo výraznejšie zapracovať na ovládaní, ktoré je dosť nepohodlné. No aj napriek tomu je Spec Ops: The Line titulom, ktorý by ste si nemali nechať ujsť. Už len kvôli inému pohľadu na zverstvá vojny.

4/5
Doupě
27. 6. 2012
Hlavní důvod, proč The Line si zahrát, představuje příběh. Pokud už vás nebaví ty klasické hollywoodské pohádky, kdy hrdina zastavuje bombu vteřinu před výbuchem, Spec Ops oceníte. V druhé polovině hry má skvělou temnou atmosféru, nebojí se násilí ani nepříjemných scén. Je jenom škoda, že tvůrci neměli stejnou odvahu jít jiným směrem i v hratelnosti.  

4/5
Hrej.cz
27. 6. 2012
Čistokrevná koridorová střílečka s krytím, ovšem s vypiplanou grafikou, možností využívat prostředí... a především s opravdu silným emočním nábojem dum-dum.

8/10
Zing
26. 6. 2012
Spec Ops: The Line nepřináší do akčního žánru nic nového, co by z titulu udělalo revoluční počin. Staví na lety ověřených principech, které jsou podpořeny kvalitní hratelností, zajímavým příběhem a především novým a neokoukaným prostředím. Zkrátka akce jako řemen, víc od ní ale nečekejte.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře