Tony Hawk's American Wasteland


77%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Tony Hawk's American Wasteland v porovnání s podobnými hrami? Tony Hawk's American Wasteland byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

75%
Bonusweb
16. 6. 2006
Autoři nového Tonyho Hawka slibovali volnost jako v GTA: San Andreas. Budeme moci vstupovat do různých obchodů a vybavovat si svého skejťáka. Jaký je Tony Hawk's American Wasteland?

72%
GamePark
29. 3. 2006
Tony Hawk – to je pojem jak ve světě skatebordingu, tak i po dlouhou dobu ve sféře počítačových a konzolových her. Důvod je nad slunce jasný – již bezmála osm let uběhlo od doby, kdy jsme se spolu s tímto mistrem skateboardingu v herní podobě setkali poprvé. Od té doby nás navštěvuje dalo by se říci pravidelně, což není v žádném případě na škodu, ba právě naopak. Milovníci minimálně tohoto virtuálního...

4/5
Hrej.cz
13. 3. 2006
Tony Hawk’s American Wasteland je důstojným pokračováním legendární série. Nenabízí však tolik novinek, aby se mohl jakkoliv výrazněji zapsat do herní historie. Pokud nejste skalními fanoušky Tonyho, nemohu vám koupi hry vyloženě doporučit. A to i přesto, že jí není prakticky co vytknout.

8/10
Doupě
11. 12. 2005
Ollie, kickflip, indy... pokud vám ta slova něco říkají, jste tu zcela správně. Pokud ne, jste tu rovněž správně. Tony Hawk už dlouho umožňuje řádění na skatu všem bez rozdílů. Jak do dopadlo tentokrát, posedmé?

CS