Wasteland 2: Director's Cut


78%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Wasteland 2: Director's Cut v porovnání s podobnými hrami? Wasteland 2: Director's Cut byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
Hrej.cz
8. 11. 2015
Wasteland 2 je jako vzpomínka na polibek od první lásky, která nebyla rozhodně vždy ideální a zákonitě musela skončit, vy na ni ale nikdy nezapomenete.

3/5
Doupě
30. 10. 2015
Wasteland 2: Director’s Cut je remaster, který si drží veškeré kvality původní verze a přidává něco – byť opravdu ne moc – navíc. Fandíte-li post-apokalyptickým retro hrám ze staré školy a tento jste prozatím nehráli, jeho pořízením chybu rozhodně neuděláte. V opačném případě však raději ruce pryč, protože Wasteland 2: Director’s Cut rozhodně není pro každého.

9/10
Zing
24. 10. 2015
Wasteland 2: Director's Cut je jasným úkazem kvalitní práce vývojářů, kteří se nebojí do své práce dát kus sebe. Za předpokladu, že chcete investovat do vydařeného RPG titulu, je Wasteland 2: Director's Cut jasná volba.

8/10
XboxWeb.cz
24. 10. 2015
Po 26 letech jsme se dočkali porkačování legendárního Wastelands vykrádající principy a funkčnost prvních dvou Falloutů. Jsou to vaše oblíbené hry, rádi čtete tísíce řádků textu a vyžíváte se ve volném řešení situací a tahových bojích? Nebo byste snad rádi okusili izometrické postapokalyptické veleRPG ze staré školy, kde otevřenost nezná hranic? Směle do toho, Wasteland 2 vás ve svém technickém předělání...

CS