The Banner Saga


83%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
android
ps4
windows
xbox-one
linux
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra The Banner Saga v porovnání s podobnými hrami? The Banner Saga byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Eurogamer.cz
9. 2. 2014
Banner Saga sice spadá mezi indie hry, ale mimořádné zkušenosti tvůrčího týmu garantují dospělý zážitek a perfektně vybroušené herní mechaniky. Jak budou členky vaší karavany vyšívat obrazy dokumentující průběh vaší poutě na vaši vlajku, budete cítit, že tenhle pochmurný příběh jste napsali vlastními nelehkými volbami. Pochmurná vikingská legenda sice trpí určitými technickými kompromisy, ale atmosférou...

9/10
Zing
9. 2. 2014
Pokus o vítězství formy nad obsahem, který se povedl, je zábavný a převelice atmosférický. Banner Saga si zaslouží váš čas. Uvidíte!

8/10
Herní web
9. 2. 2014
Celkově jsem byl ale s jednou z prvních vlaštovek Kickstarteru spokojen. Jde o netradiční a dobře zpracovaný mix žánrů. Adventurní složka hry je zajímavá, bohatá a zároveň přirozená a nevtíravá. Souboje jsou řemeslně dobře zvládnuté, i když prostor ke zlepšení v nich ještě určitě je. Vše je doplněno lehkými, ale ne nepodstatnými RPG prvky a zabaleno v sympatickém grafickém balení.

9/10
Zing
4. 2. 2014
Pokus o vítězství formy nad obsahem, který se povedl, je zábavný a převelice atmosférický. Banner Saga si zaslouží váš čas. Uvidíte!

Eurogamer.cz
2. 2. 2014

4/5
Hrej.cz
20. 1. 2014
Romantická a drsná adventura a chytlavá taktická strategie v jednom. Banner Saga má své mouchy, ale mnoho jí lze odpustit i díky nádherné stylizaci.

8/10
Tiscali Games
15. 1. 2014
Banner Saga je fascinující výlet za severskou mytologií. Po kolena ve sněhu si užijete válek, dilemat i emocí a to vše v rozkošném audiovizuálním kabátku. Pár chyb a nejasností v konceptu rozhodně nestojí za to, abyste tenhle interaktivní román minuli.

DEPLENCS